+ 15°C
logo CIECHOCINEK

CKB Potężnie sportowym liderem w powiecie

22 Januar 2019 1386

Ciechociński Klub Bokserski Potężnie Ciechocinek jest najwyżej sklasyfikowanym klubem sportowym z powiatu aleksandrowskiego w zestawieniu Wyników Współzawodnictwa Sportowego Dzieci i Młodzieży za 2018 rok.

Najwyżej sklasyfikowanym klubem z terenu powiatu aleksandrowskiego został CKB Potężnie Ciechocinek (34 punkty) przed SKS Aleksandria Aleksandrów Kuj. (18) i Ciechocińskim Klubem Jeździeckim Bonanza Ciechocinek (1).

Wyniki Współzawodnictwa Sportowego Dzieci i Młodzieży to klasyfikacja przygotowywana przez Zespół Sportu Młodzieżowego Instytutu Sportu w Warszawie.

W ostatnich dwóch latach CKB Potężnie zdobyło m.in. dwa medale młodzieżowych mistrzostw Polski (złoto Daniela Piotrowskiego i brąz Jakuba Szmajdy) i zorganizował ogólnopolski turniej. Zawodnicy z Ciechocinka biorą udział w międzynarodowych turniejach, a Daniel Piotrowski został powołany do kadry narodowej.