+ 2°C
logo Ciechocinek

Hotel “Sanra” Med&Spa

Address
Słońsk Górny 29, 87-720 Ciechocinek, Polska
Phone
54 283 22 97
See more information

Hotel “Sanra” Med&Spa

Szanowni Państwo
Zapraszamy do zapoznania się z ofertą Hotelu Sanra. Zajmujemy się profesjonalną organizacją konferencji, spotkań biznesowych, bankietów oraz imprez integracyjnych. Obiekt dysponuje nowoczesną i komfortową baza noclegową, zapleczem konferencyjnym, strefą SPA oraz znakomitą kuchnią.

Sanra zlokalizowana jest w Ciechocinku, jednym z najsłynniejszych polskich uzdrowisk, położonym w centralnej Polsce. Zapewnia to dogodny dojazd z każdego miejsca w kraju.

Miasto nasycone jest unikalnym mikroklimatem, czerpiącym z bogatej tradycji narturalnych złóż solankowych, którego wizytówką są zabytkowe tężnie, mające zbawienny wpływ na zdrowie.

Malownicze usytuowanie Hotelu z dala od zgiełku miasta, w otoczeniu nadwiślańskich krajobrazów przyrody, stanowi gwarancję udanego pobytu.

Znajdziecie tu Państwo idealne warunki do pracy i wypoczynku.

Pokoje
Do dyspozycji Gości przygotowaliśmy 64 komfortowo urządzone pokoje. W ofercie dostępne są pokoje typu Standard i Komfort, apartamenty oraz pokoje rodzinne. Pokoje wyposażone są w telewizor, biurko do pracy, klimatyzację, bezprzewodowy Internet. W elegancko urządzonych łazienkach znajduje się m.in. prysznic, suszarka do włosów oraz zestaw ręczników.

Restauracja
Nasza restauracja serwuje dania oparte głównie na polskich tradycjach kulinarnych. Szef Kuchni łączy nowoczesny sposób gotowania z zapomnianymi często przepisami. W naszym menu znajdziecie Państwo między innymi wykwintne dania z wołowiny, gęsiny oraz dziczyzny. Dobrze wiemy także, jak ważne w hotelu są śniadania. Dlatego każdy dzień rozpoczniesz u nas od dobrego i bogatego śniadania, przygotowanego z najlepszych regionalnych produktów.

Serwowane dania z pewnością urzekną swym smakiem i kompozycją, zaś klimatyczne i przytulne wnętrze restauracji zapewni Państwu wspaniałą atmosferę.

Strefa SPA
Nasza Strefa SPA to idealne miejsce na odpoczynek i relaks. Zapewniamy profesjonalną obsługę fizjoterapeutów i kosmetologów. Oferujemy szeroką ofertę pakietów zabiegowych dostosowanych do aktualnych potrzeb naszych klientów. Bogata oferta masaży, kąpieli, zabiegów kosmetycznych zadowoli najbardziej wymagających Gości. Goście hotelowi mogą korzystać z jacuzzi oraz strefy saun.

Strefa biznesu
Sanra to nie tylko hotel, ale także doskonałe miejsce do zorganizowania szkolenia, konferencji lub spotkania biznesowego. Oferujemy zróżnicowane pod względem wielkości sale konferencyjne, wyposażone w najwyższej jakości sprzęt konferencyjny. Wszystkie z możliwością zaciemnienia i bezprzewodowym Internetem.

Dołożyliśmy wszelkich starań, aby szkoleniowo – konferencyjna część hotelu była na najwyższym poziomie i spełniała wymagania klientów biznesowych.

Nasze sale:
Centrum Konferencyjne naszego hotelu to dwie sąsiadujące ze sobą sale konferencyjne ( mogące pomieścić do 100 osób każda w ustawieniu teatralnym).

Dysponujemy również mniejszą salą „ Biznes” idealną na organizację warsztatów lub szkoleń dla mniejszych grup (20/30 osobowych).

W naszym standardzie zapewniamy: stałą opiekę przedstawiciela działu sprzedaży, miłą i dyskretną obsługę, wysokiej jakości sprzęt audio – video, bezpłatny dostęp do wi – fi, atrakcyjne menu konferencyjne, bogate serwisy kawowe, możliwość bezpłatnego korzystania ze strefy saun oraz jacuzzi, dozorowany parking.

Atrakcje okolicy
Ciechocinek to jedno z najpopularniejszych miast uzdrowiskowych na mapie Polski.

Największym jego atutem są niewątpliwie unikatowe, zabytkowe tężnie solankowe, które są tutaj, aż trzy. Ustawione w kształcie podkowy. Dwie pochodzą z I połowy XIX wieku, trzecia powstała kilkadziesiąt lat później. Są drewniane a ich funkcja to odparowanie wody z leczniczej solanki, to niewątpliwie największe w Europie tego typu budowle.

Wspaniały jest także Park Zdrojowy utrzymany w angielskim stylu, w którym prócz ciekawej i zachwycającej roślinności zobaczymy także: zabytkową Pijalnię Wód Mineralnych, muszlę koncertową, fontannę Jaś i Małgosia. Ciechocinek słynie również z fontanny Grzybek, dywanów kwiatowych wyścielających alejki deptaku, zegara kwiatowego czy zabytkowej cerkwi.