+ 6°C
logo Ciechocinek

Tworzymy Gminny System Komunikacji Online. Weź udział w ankiecie

Date: Dec 10, 2019
Author: Redakcja 307 No Comments
Gmina Ciechocinek przygotowuje dla mieszkańców system internetowy umożliwiający wysyłanie wniosków i dokumentów, a także monitorowanie i regulowanie opłat i podatków. Aby nowe rozwiązanie w pełni spełniało oczekiwania mieszkańców, prosimy o wypełnienie krótkiej ankiety.

 

W ramach projektu “Kujawsko-Pomorscy Liderzy e-Administracji” nasza Gmina przygotowuje dla system, dzięki któremu będą mogli Państwo uzyskać przez internet dostęp do informacji o naliczonych podatkach i opłatach, sprawdzić aktualny stan zobowiązań i dokonać ich płatności. System umożliwi również przesyłanie dokumentów i wniosków do Urzędu, dzięki temu sprawy będą mogli Państwo załatwiać w dogodnym dla siebie czasie, 24 godziny na dobę, bez wychodzenia z domu. Korzystanie z serwisu będzie bezpłatne i dostępne dla wszystkich, aby móc w pełni korzystać z jego funkcjonalności niezbędne będzie założenie bezpłatnego Profilu Zaufanego, czyli podpisu elektronicznego, który zastępuje podpis tradycyjny.

 

W związku z planowanym wdrożeniem nowego systemu, zwracamy się z uprzejmą prośbą o wypełnienie ankiety. Wyniki posłużą do rzetelnej analizy i dostarczą niezbędnych danych w zakresie oczekiwań mieszkańców naszej Gminy. Dziękujemy za Państwa rzetelność i cierpliwość przy wypełnieniu ankiety, wierzymy, że dzięki Państwa wkładowi system będzie spełniał wszystkie oczekiwania.

 

Projekt “Kujawsko-Pomorscy Liderzy e-Administracji” jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020.