Ciechocinek noclegi, hotele - plCiechocinek noclegi, hotele - enCiechocinek noclegi, hotele - deCiechocinek noclegi, hotele - frCiechocinek noclegi, hotele - ru

Aktualności

XI Turniej Piłki Nożnej "Młode Piłkarskie Talenty 2015"
Miejsce:Hala Sportowa OSiR, ul. Lipnowska 11c
Organizator:OSiR

W sobotę, 17 stycznia w Hali Sportowej odbędzie się XI Turniej Piłki Nożnej dla młodzieży klas III-VI szkoły podstawowej "Młode Piłkarskie Talenty 2015". Początek gier od godziny 9.15. Serdecznie zapraszamy.

Oferty pobytów wielkanocnych w Ciechocinku 2015

 

Serdecznie zachęcamy do spędzenia Świąt Wielkanocny w Ciechocinku. W tej zakładce znajdziecie Państwo propozycje pobytów w naszym mieście.

23. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Ciechocinku
Miejsce:plac przed kinem "Zdrój"

SIEMA! Wielkimi krokami zbliża się 23. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Jak zawsze tak i w tym roku w Ciechocinku gram i pomagamy wspólnie z panem w czerwonych okularach. Już w najbliższą niedzielę 11 stycznia, zapraszamy przed kino "Zdrój"

Niedzielną zbiórkę pieniędzy rozpoczynamy już od godz. 8.00. Około godz. 15.40 przed kinem rozpoczną się koncerty i inne atrakcje.

Tradycyjnie na uhonorowanie finału o godz. 20.00 rozbłyśnie „światełko do nieba”

Hasło tegorocznego 23. Finału brzmi "Dla podtrzymania wysokich standardów leczenia dzieci na oddziałach pediatrycznych i onkologicznych oraz dla godnej opieki medycznej seniorów".

10.11.2014 r. Urząd Miejski w Ciechocinku będzie nieczynny

Dnia 10.11.2014 r.

URZĄD MIEJSKI W CIECHOCINKU BĘDZIE NIECZYNNY

Zgodnie z zarządzeniem NR 14/14 BURMISTRZA CIECHOCINKA z dnia 20 stycznia 2014 roku dzień 10 listopada jest dniem wolnym od pracy w Urzędzie Miejskim w Ciechocinku ( za 01.11.2014r.).

Wykład okolicznościowy prof. Zygmunta Wiatrowskiego "WIELOWYMIAROWY PROBLEM SPOŁECZEŃSTWA SENIORALNEGO"
Miejsce:sala widowiskowo - kinowa, ul. Żelazna5
Organizator:Miejskie Centrum Kultury w Ciechocinku

Miejskie Centrum Kultury uprzejmie zaprasza Społeczność Senioralną Ciechocinka oraz osoby przebywające czasowo w Ciechocinku na wykład okolicznościowy.

Otwarcie "Ciechocińskiego Deptaku Sław"
Miejsce:ul. Armii Krajowej (w pobliżu dywanów kwiatowych)
Organizator:Urząd Miejski w Ciechocinku


13 września 2014r. o godzinie 13.00 w Ciechocinku nastąpi uroczyste otwarcie „Ciechocińskiego Deptaku Sław”. Umiejscowiony na ciągu spacerowym przy ul. Armii Krajowej, zostanie dedykowany znanym i cenionym postaciom z dziedziny kultury, sztuki i sportu. Pierwszą osobistością, która odsłoni swoją gwiazdę będzie były piłkarz, obecnie Prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej Zbigniew Boniek.

Blues Bez Barier
Miejsce:Muszla Koncertowa w parku Zdrojowym, w razie niepogody Teatr Letni
Organizator:Urząd Miejski w Ciechocinku


Ciechociń­ska Muszla Koncertowa już po raz kolejny stanie się miej­scem, w którym wraz z początkiem roku szkolnego zabrzmi blues. 6. września odędzie się tegoroczna edycja festiwalu Blues Bez Barier. Na zabyt­kowej scenie muszli zaprezen­tują się Bluszcz, MGM, Monkey Junk, Mike Russel Band i związana od lat z Ciechocin­kiem Zdrowa Woda.

Koncert zespołu "Enej"
Miejsce:Stadion Miejski
Organizator:Urząd Miejski w Ciechocinku


Enej - polski zespół wykonujący niezwykle energetyczną muzykę na pograniczu folku i ska, wzmocnioną rockowym brzmieniem oraz niezmiennie ukraińską nutą. Bardzo osobiste teksty idą, więc w parze z niesamowicie wyrazistą ekspresją.

XVIII Międzynarodowy Festiwal Piosenki i Kultury Romów
Miejsce:Stadion miejski
Organizator:Urząd Miejski w Ciechocinku

Największy festiwal kultury romskiej w Europie organizowany jest przez sławnego Don Vasyla. Na scenie zobaczyć można wykonawców polskich i zagranicznych. Miłośnicy Romów, a także sami Romowie zjeżdżają do Ciechocinka z najdalszych zakątków świata, aby wspólnie promować nie tylko piękną muzykę cygańską, ale i całą kulturę oraz społeczność romską.

18. Festiwal Piosenki Młodzieży Niepełnosprawnej "Impresje Artystyczne 2014"
Miejsce:Muszla Koncertowa w parku Zdrojowym
Organizator:Fundacja "Pro Omnibus"


Festiwal Piosenki Młodzieży Niepełnosprawnej odbywa się od 1996 roku. Co roku do Ciechocinka  przybywa rzesza publiczności. Goście usłyszą zapierające dech w piersi przeboje w wykonaniu młodzieży niepełnosprawnej rozbrzmiewające echem na cały Ciechocinek.

Jakość powietrza dzisiaj:

Kalendarium wydarzeń
«marzec 2017»
powtśrczptsond
272812345
6789101112
13141516171819
20212223242526
272829303112
Kamery online
Film
Wirtualna panorama
Hot spot - punkty bezpłatnego dostępu do internetu
Kino, wystawy
Dyżury Aptek
Bankomaty
Ciechocinek - BIP
Ciechocinek sanatoria Ciechocinek uzdrowisko Ciechocinek hotele Ciechocinek wypoczynek Ciechocinek zdrowie Ciechocinek turystyka Ciechocinek turystyka Ciechocinek turystyka Ciechocinek turystyka
Strona główna   |   Poradnik turysty   |   Sanatoria   |   Mapa serwisu   |   Napisz do nas   |   Polityka cookies


Copyrights 2000-2017 Urząd Miejski w Ciechocinku, ul. Kopernika 19
tel.: 54 - 416 18 00, 283 64 58, fax: 54 - 283 64 23, e-mail: ratusz@ciechocinek.pl
Jesteś naszym 4676285 gościem