logo Ciechocinek

Ruszają plenerowe koncerty pod tężniami i na Parterach Hellwiga

Strona Domowa / Życie miasta

Ruszają plenerowe koncerty pod tężniami i na Parterach Hellwiga

Data: Mar 4, 2021
Autor: Redakcja 1426 Brak komentarzy

Paweł Sobota i Witamina oraz Guy Crucillo swoimi występami rozpoczną tegoroczny cykl plenerowych koncertów pod fontanną na Parterach Hellwiga i przy fontannie przy tężni nr 1. 

Plenerowe koncerty w tych dwóch lokalizacjach odbywają się w Ciechocinku już od kilku lat. Artyści zapraszani są, by koncertować pod gołym niebem, nie tylko dla przechodniów, ale i dla licznej widowni, która specjalnie przybywa na występy cieszące się ogromną popularnością. 

W tym roku prócz Pawła Soboty i Guy`a Crucillo w plenerze wystąpią także Aleksander Evseev z balladami rosyjskimi i ukraińskimi, Liza z romansami cygańsko-rosyjskimi, Michał Hajduczenia, który zaprosi w muzyczną podróż po Słowiańszczyźnie, a także Andrzej Kuba Kubacki prezentujący muzykę klasyczną operetkową oraz standardy rozrywkowe.  

Tegoroczny cykl występów [pełen harmonogram poniżej] rozpoczną Guy Crucillo (w sobotę 13 czerwca przy fontannie przy tężni nr 1) oraz Paweł Sobota & Witamina z muzyką akordeonową na wesoło (w niedzielę 14 czerwca przy fontannie w Parterach Hellwiga). Wszystkie koncerty rozpoczynają się o godz. 15:00. W razie niepogody termin jest przesuwany. Wstęp wolny. 

 

 

 

Zwiększ czcionkę
Wersja kontrastowa