logo Ciechocinek

Wystarczą 3 kroki, aby ubiegać się o 4000 złotych na wymianę pieca

Data: Feb 28, 2021
Autor: Redakcja 344 Brak komentarzy

Nadal trwa nabór wniosków o przyznanie dofinansowania na wymianę źródeł ogrzewania wpływających na redukcję niskiej emisji na terenie miasta Ciechocinka. Wystarczą trzy proste krotki, aby ubiegać się o dofinansowanie w kwocie 4000 złotych. Zakwalifikowani uczestnicy projektu będą mogli uzyskać dofinansowanie m.in. na zakup, montaż i uruchomienie instalacji źródła ciepła.

Kto może ubiegać się o dofinansowanie na wymianę źródła ogrzewania?

Dofinansowanie przeznaczone jest dla osób fizycznych, będących właścicielami, współwłaścicielami nieruchomości lub użytkownikami wieczystymi nieruchomości stanowiących budynek mieszkalny jednorodzinny lub lokal mieszkalny, wykorzystywany w całości na własne potrzeby mieszkaniowe, na których posadowiony jest budynek mieszkalny jednorodzinny, wykorzystywany w całości na własne potrzeby mieszkaniowe.

Trzy kroki, które trzeba spełnić, aby ubiegać się o dofinansowanie

  1. złożenie wypełnionego wniosku wraz z załącznikami
  2. podpisanie umowy
  3. realizacja inwestycji

Wnioski wraz z wymaganymi załącznikami należy składać w Punkcie Obsługi Klienta Urzędu Miejskiego w Ciechocinku w terminie do dnia 15 marca 2021 r. Wzór wniosku dostępny jest w Urzędzie oraz na stronie internetowej www.bip.ciechocinek.pl.

Zwiększ czcionkę
Wersja kontrastowa