+ 5°C
logo CIECHOCINEK

Ciechociński Camping na podium w konkursie „Mister Camping”

03 Dezember 2022 1031
Z nieukrywaną satysfakcją pragniemy Państwa poinformować, że ciechociński camping w konkursie na najlepszy camping w Polsce zajął 3 miejsce, uzyskując tytuł “Mister Camping 2022”. Tytuł ten przyznawany jest przez Polską Federację Campingu i Caravaningu.
 
Konkurs „Mister Camping”, podobnie jak w latach poprzednich, organizowany jest przez Polską Federację Campingu i Caravaningu we współpracy z Departamentem Turystyki Ministerstwa Sportu i Turystyki oraz z Polską Organizacją Turystyczną, a uczestniczą w nim campingi zrzeszone w Polskiej Federacji Campingu i Caravaningu.
 
Najlepsze campingi – laureaci konkursu są rekomendowane i promowane przez Polską Federację Campingu i Caravaningu w wydawanych przez PFCC mapach campingowych i informatorach oraz na stronie internetowej Federacji www.pfcc.eu, prowadzonej w 6 wersjach językowych, która w bieżącym roku odnotowała ponad 6,3 mln wejść. Najlepsze polskie campingi promowane są także przez Zagraniczne Ośrodki Polskiej Organizacji Turystycznej i na Narodowym Portalu Turystycznym „Odkryj Polskę” prowadzonym w kilkunastu wersjach językowych.
Zwiększ czcionkę
Wersja kontrastowa