logo Ciechocinek

Młodzi sportowcy z nagrodami

Home / Stadtleben

Młodzi sportowcy z nagrodami

Date: Feb 26, 2021
Author: Redakcja 648 Keine Kommentare

21 grudnia dziesięciu młodych sportowców odebrało z rąk burmistrza Leszka Dzierżewicza nagrody sportowe.

Laureaci nagród sportowych:

Patrycja Kwiatkowska – CKB „Potężnie” – boks – za zajęcie trzeciego miejsca i zdobycie brązowego medalu na Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży Kraśnik 2020, która odbyła się w dniach 19-24.10.2020 r. w Kraśniku.

Szymon Szczęsny – CKB „Potężnie” – boks – za zajęcie pierwszego miejsca i zdobycie złotego medalu oraz tytułu Mistrza Województwa Kujawsko – Pomorskiego na Mistrzostwach Województwa Kujawsko-Pomorskiego Juniorów i Kadetów w Boksie – Ciechocinek 2020, które odbyły się w dniach 28.02.-1.03.2020 r. w Ciechocinku

Damian Deręgowski – CKB „Potężnie” – za zdobycie pierwszego miejsca i zdobycie złotego medalu oraz tytułu Mistrza Województwa Kujawsko – Pomorskiego na Mistrzostwach Województwa Kujawsko-Pomorskiego Juniorów i Kadetów w Boksie – Ciechocinek, które odbyły się w dniach 28.02.-1.03.2020 r. w Ciechocinku

Daniel Piotrowski – CKB „Potężnie” – boks – za zajęcie trzeciego miejsca i zdobycie brązowego medalu na XXVIII Młodzieżowych Mistrzostwach Polski w Boksie – Grudziądz 2020, które odbyły się w dniach 12-17.10. 2020 r. w Grudziądzu

Dominik Marcinkowski – CKB „Potężnie” – boks – za zajęcie pierwszego miejsca i zdobycie złotego medalu oraz tytułu Mistrza Województwa Kujawsko-Pomorskiego na Mistrzostwach Województwa Kujawsko-Pomorskiego Juniorów i Kadetów w Boksie – Ciechocinek 2020, które odbyły się w dniach 28.02.-1.03.2020 r. w Ciechocinku

Przemysław Deręgowski – ALKS „STAL” Grudziądz – kolarstwo – za zdobycie złotego medalu w sprincie drużynowym, srebrnego medalu w wyścigu drużynowym i brązowego medalu w konkurencji madison podczas Młodzieżowych Mistrzostw Polski w kolarstwie torowy, które odbyły się w Pruszkowie w dniach 21-23 lipca 2020 r.

Jakub Zwierzchowski – BKS „Chemik” – siatkówka – za zajęcie III miejsca w kategorii junior w półfinale Mistrzostw Polski, które odbyły się w dniach 6-8.03. 2020 r.
w Wałbrzychu

Filip Jędruszczak  – BKS „Chemik” – siatkówka –  za zajęcie III miejsca w kategorii junior w półfinale Mistrzostw Polski, które odbyły się w dniach 6-8.03. 2020 r. w Wałbrzychu

Wiktoria Grącka – SKS „Aleksandria” – III miejsce w Mistrzostwach Województwa Kujawsko – Pomorskiego w piłce siatkowej w kategorii kadetek juniorek

Maria Borowicka – SKS „Aleksandria” – III miejsce w Mistrzostwach Województwa Kujawsko – Pomorskiego w piłce siatkowej w kategorii kadetek  juniorek

 

Zwiększ czcionkę
Wersja kontrastowa