+ 18°C
logo CIECHOCINEK

Młodzi tancerze, ogromne talenty – Creep Team podbija scenę hip hop

13 Mai 2024 411
Wtorki i czwartki to dni pełne energii dla m.in. młodych mieszkańców Ciechocinka, którzy trenują taniec w CREEP TEAM! Zespół pod wodzą utalentowanej trenerki Kamili Marczak-Lipowskiej rozgrzewa parkiety hal i scen przy dźwiękach hiphopowych rytmów. To nie tylko taneczne spotkania, to intensywne przygotowania do Ogólnopolskich Mistrzostw Tańca!
 
Trenerka Kamila, związana z tańcem od ponad 20 lat, przekazuje swoją pasję i doświadczenie młodym talentom. Ich zaangażowanie i determinacja już od pierwszych występów przynoszą efekty, podbijając polską scenę taneczną! Dla nich taniec to nie tylko sport, to szansa na rozwój i budowanie silnych więzi w zespole!
 
W zespole trenują tancerze w wieku od 6 do 15 lat, dla których treningi, układy i przygotowania są ogromnym wyzwaniem, ale dzięki determinacji miejsce na podium jest gwarantowane! Po pół roku intensywnej pracy, “Creepy” zdobyły pierwsze trofea.
 
Na „5,6,7… Explosion Cup” w Żyrardowie zdobyli: 1 miejsce – Creep Kids (6-8 lat), 2 miejsce – Creep Junior Mini Formacja (12-15 lat), 2 miejsce – Creep Junior Formacja (12-15 lat), 2 miejsce – Creep Kids (9-11 lat).
Z kolejnych turniejów w Solcu i we Włocławku nasi tancerze przywieźli odpowiednio: Creep Mini Formacja 6-8 lat – dwukrotnie 1 miejsce, Creep Mini Formacja 9-11 lat – 4 i 1 miejsce Creep Mini Formacja 12-15 lat – 3 i 2 miejsce Creep Formacja 12-15 lat – 3 i 2 miejsce.
Turniej Let’s Dance Ogólnopolski Turniej Tańca Nowoczesnego w Obornikach Wielkopolskich przyniósł tancerzom kolejne sukcesy: Creep Mini Formacja 6-8 lat -2 miejsce Creep Mini Formacje 9-11 lat- 1 miejsce Creep Mini Formacja 12-15 lat-7 miejsce Creep Formacja 12-15 lat-3 miejsce
 
W tym sezonie czekają ich występy w wielu miastach, w tym w Obornikach Wielkopolskich, Toruniu, Piotrkowie Kujawskim i Warszawie. Trzymajcie kciuki za Creep Team i śledźcie ich postępy!
Zwiększ czcionkę
Wersja kontrastowa