+ 5°C
logo CIECHOCINEK

Informacja o przystąpieniu do zakupu preferencyjnego paliwa stałego dla gospodarstw domowych

08 November 2022 1785

Informujemy mieszkańców Ciechocinka, że gmina miejska Ciechocinek przystąpiła do zakupu preferencyjnego paliwa stałego dla gospodarstw domowych zlokalizowanych na obszarze gminy miejskiej Ciechocinek.

Punkt składowania i sprzedaży paliwa stałego zlokalizowany jest w – Centrum Budowlanym „WinPol” Spółka z o.o.  Spółka komandytowa ul. Nieszawska 78, 87-720 Ciechocinek – telefon: 54- 283 41 80.

W celu zrealizowania prawa do zakupu preferencyjnego paliwa stałego dla gospodarstwa domowego w 2022 roku uprawniona osoba do otrzymania dodatku węglowego występuje z wnioskiem do Burmistrza Ciechocinka o jego zakup.

Wniosek należy złożyć osobiście w Punkcie Kontaktowym zlokalizowanym w Urzędzie Miejskim w Ciechocinku ul. Kopernika 19, pok. 7, numery telefonów: 54-281 86 11 i 54-283 64 58   lub przesłać drogą elektroniczną na e-PUAP Urzędu.

Po pozytywnej weryfikacji wniosku wnioskodawca zostanie poinformowany o konieczności dokonania wpłaty należności za paliwo stałe w Kasie Urzędu Miejskiego w Ciechocinku (pok. nr 4).

Następnie gmina przekazuje do podmiotu sprzedającego paliwo stałe informację o osobach, których wnioski zostały rozpatrzone pozytywnie.

Centrum Budowlane „WinPol” opracowuje harmonogram dostaw paliwa stałego do gospodarstw domowych i po otrzymaniu paliwa informuje gospodarstwa domowe o terminie jego dostawy. Cena 1 tony paliwa stałego z dostawą wynosi 2.000 złotych brutto.

W okresie od uruchomienia punktu składowania i sprzedaży paliwa stałego do dnia 31 grudnia 2022 roku uprawniona osoba może zakupić 1,5 tony paliwa stałego po cenie preferencyjnej.

Załącznik:
Wersja PDF:
Wniosek o zakup preferencyjny paliwa stałego dla gospodarstwa domowego.

 

Zwiększ czcionkę
Wersja kontrastowa