+ 19°C
logo CIECHOCINEK

22 Wojskowy Szpital Uzdrowiskowo-Rehabilitacyjny

Address
Wojska Polskiego 5, 87-720 Ciechocinek, Polska
Phone
54 283 72 50
Mehr sehen

22 Wojskowy Szpital Uzdrowiskowo-Rehabilitacyjny

22 Wojskowy Szpitalu Uzdrowiskowo – Rehabilitacyjnym SP ZOZ w Ciechocinku jest nowoczesnym obiektem zlokalizowanym w strefie uzdrowiskowej największego kurortu  solankowego w środkowej Polsce. Ośrodek nasz położony jest w otoczeniu pięknego parku z alejkami spacerowymi w bliskim sąsiedztwie parku sosnowego zabytkowego dworku Prezydentów Polski. Korzystne rozwiązania komunikacyjne, bliskość autostrady pozwalają  na dogodny dojazd , co za tym idzie pobyt w naszym Szpitalu.

Zapraszamy Państwa na leczenie uzdrowiskowe na podstawie skierowań   z Narodowego Funduszu Zdrowia ,na pobyty lecznicze-prywatne , rodzinne, świąteczne oraz oferty okazjonalne. Prowadzimy  Turnusy Rehabilitacyjne z dofinansowaniem z PFRON, PCPR.   Organizujemy  turnusy leczniczo-profilaktyczne z treningiem antystresowym dla  żołnierzy powracających z zagranicy po zakończonej służbie w misjach pokojowych.

Dysponujemy własną znakomitą bazą zabiegową skomunikowaną z częścią hotelową, która oferuje szeroką gamę zabiegów leczniczo – rehabilitacyjnych z wykorzystaniem naturalnych produktów takich jak: ciechocińska solanka, naturalna borowina.  Specjalizujemy się w schorzeniach :

  • narządu ruchu
  • kręgosłupa
  • kardiologii
  • neurologii
  • metabolicznych ( cukrzyca i otyłość) 
  • kobiet po mastektomii

Zapewniamy zakwaterowanie w wygodnych komfortowych pokojach. Posiadamy 460 miejsc noclegowych w  pokojach   1,2,3 osobowych  o różnorodnym standardzie oraz apartamenty.

Nasza kuchnia poleca smaczne i zdrowe posiłki zgodnie z zaleceniami lekarskimi i pod nadzorem dietetyczki.

Relaks i wypoczynek zapewni KOMPLEKS BASENOWY z atrakcjami wodnymi (basen pływacki, basen rehabilitacyjny z biczami wodnymi i gejzerami podwodnymi, sztuczna rzeka, jacuzzi, sauna fińska i łaźnia parowa). W kompleksie basenowym znajdują się również stanowiska z łóżkami do FOTOTERAPII.

Nasza oferta zawiera diagnostykę medyczną wykonywaną na nowoczesnej aparaturze ze szczególnym uwzględnieniem kardiologii oraz diagnostykę laboratoryjną.


Zwiększ czcionkę
Wersja kontrastowa