+ 14°C
logo CIECHOCINEK

Centrum Promocji Zdrowia “Sanvit” Sanatorium Uzdrowiskowe

Address
Stanisława Staszica 8, 87-720 Ciechocinek, Polska
Phone
54 283 42 81
See more information

Centrum Promocji Zdrowia “Sanvit” Sanatorium Uzdrowiskowe

Sanatorium Uzdrowiskowe “SANVIT” położone jest ok. 200m do tężni. Nasz obiekt to 3 piętrowy budynek, wokół którego rozciąga się duży park. Teren jest ogrodzony, co gwarantuje spokojny i bezpieczny wypoczynek. Bogata oferta naszego Sanatorium adresowana jest w takim samym stopniu do pokolenia dziadków, rodziców jak i wnuków. Dokonujemy wielu starań aby pobyt u nas był dla wszystkich bardzo atrakcyjny.

Basen znajdujący się na terenie obiektu jest dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych oraz przeznaczony do rehabilitacji, ćwiczeń prowadzonych przez rehabilitanta i pływania.

W ośrodku oferujemy Państwu miejsca w pokojach 1,2,3,4 – osobowych z łazienkami i balkonami o różnych standardach. Wygodnie pokoje (wyposażone: telewizor, telefon, łazienka, balkon), przestronna jadalnia oraz funkcjonalne pomieszczenia o charakterze ogólnodostępnym pozwalają wypocząć w komfortowych warunkach.

W naszym Sanatorium otrzymacie państwo pełen pakiet zabiegów leczniczych. Wszystkie zabiegi wykonywane są przez wykwalifikowaną kadrę medyczną. Posiadamy własną, nowoczesną, bogato wyposażoną bazę zabiegową. Pacjentom oferujemy około 40 różnych zabiegów leczniczych. Zapewniamy Państwu całodobową opiekę lekarską i pielęgniarską. W ośrodku znajdują się dwa gabinety lekarskie i dyżurka pielęgniarek w której można wykonać podstawowe badania.

Specjalizujemy się w leczeniu:

  • chorób układu krążenia
  • schorzeń narządu ruchu
  • schorzeń układu oddechowego
  • chorób układu nerwowego

Nasze Sanatorium proponuje szeroki wachlarz zabiegów wykonywanych we własnej bazie zabiegowej. Posiadamy salę ćwiczeń zbiorowych i indywidualnych. Sala ćwiczeń indywidualnych wyposażona jest w różnorodny sprzęt rehabilitacyjny: zestaw do ćwiczeń korekcyjnych, bieżnie, rowerki, atlas, rotor oraz UGUL-e.

Leczenie i rehabilitacja są wspierane odpowiednią dietą (rodzaje diet – lekkostrawna, wątrobowa, cukrzycowa, 1000 kalorii, bezglutenowa, normalna oraz inne eliminacyjne).


Zwiększ czcionkę
Wersja kontrastowa