+ 16°C
logo CIECHOCINEK

Hotel Restauracja “Aquarius”

Address
Szosa Ciechocińska 7, 87-700 Odolion, Polska
Phone
603 795 500
See more information

Hotel Restauracja “Aquarius”

Trzygwiazdkowy obiekt Hotel Restauracja Aquarius położony jest w spokojnej okolicy w otoczeniu pól, 2 km od Ciechocinka oraz 500 metrów od drogi krajowej nr 1. Obiekt ten oferuje klimatyzowane pokoje z bezpłatnym bezprzewodowym dostępem do Internetu.

Pokoje w hotelu Aquarius są przestronne i nowocześnie urządzone. W każdym z nich znajduje się telewizor z płaskim ekranem oraz łazienka z suszarką do włosów, bezpłatnym zestawem kosmetyków i prysznicem.

Personel obiektu dostępny jest przez całą dobę. Śniadanie serwowane jest w restauracji, która specjalizuje się w tradycyjnych daniach kuchni polskiej i regionalnej, a także w potrawach śródziemnomorskich. W hotelu działa także klub nocny.

Obiekt usytuowany jest 3,2 km od dworca autobusowego i 3,5 km od dworca kolejowego w Ciechocinku. Odległość od parku zdrojowego wynosi 3,7 km, a od tężni – 4 km.

Ten obiekt w mieście Odolion jest także wysoko oceniany ze względu na lokalizację. Goście są z niej bardziej zadowoleni w porównaniu z innymi obiektami.

Cytat z booking.com


Zwiększ czcionkę
Wersja kontrastowa