+ 27°C
logo CIECHOCINEK

Sanatorium “Gracja”

Address
Wojska Polskiego 3, 87-720 Ciechocinek, Polska
Phone
54 283 56 31
See more information

Sanatorium “Gracja”

Sanatorium “Gracja” położone jest w pobliżu centrum Ciechocinka, niedaleko od słynnego ciechocińskiego deptaka. Tuż obok budynku znajduje się zabytkowy Park Sosnowy, a sam obiekt otoczony jest sanatoryjnym ogrodem.

W nowoczesnym budynku oferujemy Państwu miejsce w pokojach jedno i dwuosobowych z łazienkami. Pokoje wyposażone są w odbiorniki radiowe, w każdym znajduje się telefon. Na miejscu funkcjonuje kawiarenka, kiosk z prasą i artykułami pierwszej potrzeby oraz zakład fryzjerski.

Smaczne posiłki serwowane są w dużej, funkcjonalnej stołówce. Uwzględniamy różne rodzaje diet – normalne, lekkostrawne, niskokaloryczne, cukrzycowe a także indywidualne zgodnie z zaleceniami lekarza.

W naszym sanatorium otrzymacie Państwo pełen komplet zabiegów leczniczych stosowanych w Ciechocinku. Wszystkie te zabiegi wykonywane są we własnej, nowoczesnej bazie zabiegowej przez wyspecjalizowanych pracowników.

Zapewniamy Państwu całodobową opiekę lekarsko-pielęgniarską. Zatrudniamy lekarzy o wielu specjalnościach – neurologów, reumatologów, ortopedów, chirurgów, traumatologów, balneologów, kardiologów, dermatologów, psychologów i internistów.

Oferujemy następujące zabiegi leczniczo-rehabilitacyjne:

  • kąpiele (solankowe, perełkowe i kwasowęglowe)
  • masaże (suche i mokre)
  • inhalacje (solankowe, z olejkami i lekarstwami)
  • gimnastykę (indywidualną i zespołową)
  • krioterapię, okłady, ćwiczenia w basenie, zabiegi elektryczne, leser, magnetron i inne.

W czasie wolnym zabieramy Państwa na wycieczki piesze po Ciechocinku i najbliższej okolicy, a także, dzięki własnemu autokarowi, do atrakcyjnych miejscowości położonych w sąsiedztwie uzdrowiska. Organizujemy wieczorki taneczne i liczne atrakcyjne spotkania i imprezy kulturalne.

Rezerwację miejsca możecie Państwo dokonać telefonicznie lub poprzez pocztę elektroniczną. Wszystkie szczegóły dotyczące przyjazdu i warunków pobytu (łącznie z formularzem rezerwacji), cenniki i obszerne informacje o nas uzyskacie Państwo na naszej stronie internetowej – www.gracja.ciechocinek.pl.

Nr konta: PKO BP o/Ciechocinek
98 1020 5200 0000 4902 0002 6849


Zwiększ czcionkę
Wersja kontrastowa