+ 17°C
logo CIECHOCINEK

Druga edycja Powiatowego Jarmarku Bożonarodzeniowego już za nami

11 December 2023 175972
Ciechociński Deptak Sław tętnił świąteczną atmosferą podczas drugiej edycji Powiatowego Jarmarku Bożonarodzeniowego.
Świąteczna magia wypełniała atmosferę podczas tego wydarzenia, które miało miejsce w dniach 9-10 grudnia br. i zostało zorganizowane we współpracy Powiatu Aleksandrowskiego i Gminy Miejskiej Ciechocinek.
 
Jarmark przyciągnął uwagę nie tylko licznych mieszkańców powiatu aleksandrowskiego i turystów, ale również 58 entuzjastycznych wystawców. Ich stoiska oferowały świąteczne ozdoby, piękne rękodzieło i słodkie upominki, włączając w to autentyczne, grillowane oscypki z żurawiną prosto “spod samiuśkich Tater”.
Dla najmłodszych uczestników Jarmarku przygotowano warsztaty tworzenia ozdób świątecznych, zorganizowane przez Miejskie Centrum Kultury w Ciechocinku. Święty Mikołaj również zagościł na Jarmarku, obdarowując słodkimi upominkami, a kolejki dzieci i dorosłych do wspólnego zdjęcia z nim nie miały końca.
 
Szczególne podziękowania kierujemy do wszystkich, którzy umożliwili i wsparli realizację tego wyjątkowego Jarmarku:
  • Artystom, którzy wystąpili na scenie jarmarkowej, w tym dzieciom z Przedszkola Samorządowego nr 1 “Bajka” w Ciechocinku, Zespołowi Żeńskiemu “Cordiale Coro”, grupie artystyczno-teatralnej „Scena Marzeń” z Klubu Seniora+ Niezapominajka, Studio Piosenki Ajki i Ajeczki pod kierownictwem Pani Iwony Krzyształowicz, Julii Dąbrowskiej z zespołu “Olimpic” oraz solistom z pracowni muzycznej Pana Sławka Małeckiego przy Miejskim Centrum Kultury w Ciechocinku;
  • Gminie Koneck za bezpłatne udostępnienie sceny mobilnej, na której odbywały się występy artystyczne;
  • Miejskiemu Centrum Kultury w Ciechocinku za przeprowadzenie warsztatów dla najmłodszych;
  • Uzdrowisku Ciechocinek S.A. za udostępnienie przestrzeni Kawiarni “Zdrojowa” do zorganizowania warsztatów;
  • Sanatorium Uzdrowiskowemu “Zdrowie” w Ciechocinku i Restauracji “Warzelnia Smaku” za pyszne posiłki i troskę o organizatorów Jarmarku.
  • Szczególne słowa uznania dla pracowników Starostwa Powiatowego w Aleksandrowie Kujawskim!

 

Dziękujemy wszystkim za udział i do zobaczenia za rok!
 
Zwiększ czcionkę
Wersja kontrastowa