+ 31°C
logo CIECHOCINEK

Restauracja “Warzelnia Smaku”

Sanatorium Uzdrowiskowe „ZDROWIE” Read More
Address
Marszałka Józefa Piłsudskiego 3, 87-720 Ciechocinek, Polska
Phone
507 54 51 54
Смотрите больше информации

Restauracja “Warzelnia Smaku”

„Inspiracją do stworzenia restauracji „Warzelnia Smaku” był przede wszystkim sam Ciechocinek i jego bogata historia. Warzelnia Smaku zachwyci Państwa oryginalnym wystrojem nawiązującym do historycznej ciechocińskiej Warzelni Soli. Niepowtarzalny klimat czuć już na wejściu i z pewnością pozostanie z Państwem na długo. Restauracja wita Gości starą beczką pełną soli. Oryginalna aranżacja ściany z cegły oraz studwudziestoletnich desek nadaje restauracji charakteru. Na ścianach widnieją reprodukcje fotografii, które pozwolą przenieść się w okres prężnego działania warzelni a delikatne oświetlenie sprawia, że wnętrze staje się przyjazne i kameralne.

W menu znajdują się przede wszystkim dania kuchni polskiej z regionalnymi kujawskimi akcentami ale także pozycje z kuchni świata. Nasi kucharze przygotowują dania zawsze i tylko ze świeżych produktów najwyższej jakości, które zamawiamy u lokalnych producentów.

Chętnie korzystamy z bogactwa regionalnej kuchni kujawskiej modyfikując ją w nowoczesny sposób. W efekcie tworzymy coś niepowtarzalnego, autentycznego i wyjątkowego – odnajdziecie to w każdym przygotowanym przez nas daniu ! Warzelnia Smaku to wyjątkowa kuchnia, autentyczne miejsce, zawsze profesjonalna i uśmiechnięta obsługa.”

Godziny otwarcia:
Poniedziałek – Czwartek 13:00 – 21:00
Piątek – Sobota 13:00 – 22:00
Niedziela 12:00 – 21:00


Zwiększ czcionkę
Wersja kontrastowa