+ 19°C
logo CIECHOCINEK

“Dom Zdrojowy” – Uzdrowisko Ciechocinek S.A.

Address
Leśna 3, 87-720 Ciechocinek, Polska
Phone
54 283 6067
Смотрите больше информации

“Dom Zdrojowy” – Uzdrowisko Ciechocinek S.A.

Dom Zdrojowy to sanatorium ze strefą hotelową położony w sąsiedztwie Parku Sosnowego, dywanów kwiatowych oraz ciechocińskiego Deptaku Sław, około 1 km od słynnych ciechocińskich tężni solankowych.

Obiekt oferuje swoim Gościom wygodne, klimatyzowane i nowocześnie urządzone pokoje 2 osobowe o podwyższonym standardzie oraz pokoje 1 osobowe z szybkim dostępem do bezprzewodowego Internetu. Pokoje w obiekcie wyposażone są w telewizor z dostępem do kanałów satelitarnych, lodówkę i czajnik elektryczny. Do dyspozycji Gości jest łazienka z prysznicem i kompletem ręczników. Na miejscu znajduje się kryty basen solankowy wraz ze strefą saun oraz nowoczesny gabinet SPA. Recepcja czynna jest przez całą dobę.

„Dom Zdrojowy” to nowoczesna baza zabiegowa z basenem solankowym, sauną suchą i parową. W ofercie znajduje się ponad 60 różnych zabiegów leczniczych. Na terenie obiektu znajduje się również gabinet badań densytometrycznych, gabinet EKG, jak również, sala konferencyjna, kiosk, kawiarnia, gabinet kosmetyczny oraz salon fryzjerski.

Zwiększ czcionkę
Wersja kontrastowa