+ 26°C
logo CIECHOCINEK

Willa Zdrój

Address
Gronowa 8, 87-720 Ciechocinek, Poland
Phone
507315678
Смотрите больше информации

Willa Zdrój

Willa Zdrój to nowo powstały 3-kondygnacyjny budynek z ogrodem i parkingiem oferujący 11 nowocześnie urządzanych pokoi wyposażonych w LED TV oraz bezpłatny dostęp do Wi-Fi. Dodatkową ofertę stanowią śniadania bazujące na lokalnych i zdrowych produktach oraz bar serwujący kawę z ekspresu, świeżo wyciskane soki czy domowe desery i wypieki.

Znajdujemy się w spokojnej i cichej dzielnicy willowej w Ciechocinku w odległości tylko 500 m od centrum miasta i 1200 m od Tężni Solankowych – głównej atrakcji Ciechocinka.

W ofercie posiadamy 3 rodzaje pokoi 2- i 1-osobowych:
Pokoje Dwuosobowe Deluxe Plus z łazienką, balkonem, łożem małżeńskim oraz wersalką
Pokoje Dwu- lub Jednoosobowe Deluxe z łazienką i balkonem
Pokoje Dwu- lub Jednoosobowe Standard z łazienką

Każdy pokój wyposażony jest w telewizor LED, bezpłatny dostęp do Wi-Fi, czajnik elektryczny, zestaw kuchenny, zestaw powitalny z butelką ciechocińskiej wody mineralnej Krystynka, wentylator, ręczniki. Pokoje Deluxe Plus wyposażone są dodatkowo w telewizor LED z funkcją SMART, suszarkę do ubrań i suszarkę do włosów, radio z budzikiem, lodówkę.

Każdy z Gości może bezpłatnie skorzystać z ogólnodostępnego aneksu kuchennego z lodówką i kuchenką mikrofalową oraz miejsca do prasowania.
Sprzątanie pokoju i zmiana ręczników oferowane są na prośbę Gości, dostępna jest także usługa prania za dodatkową opłatą.

Willa Zdrój to obiekt przyjazny dzieciom. Oferujemy bezpłatny pobyt dla dzieci do drugiego roku życia i zniżkę 20% dla dzieci do 10 roku życia. Łóżeczko, krzesełko, kącik do zabaw dla dzieci w sali jadalnej i ogrodzie oraz specjalne menu nie pozwolą się nudzić naszym najmłodszym Gościom.

Oferujemy zniżkę 5% na pobyty powyżej siedmiu dni oraz zniżki do uzgodnienia indywidualnie dla grup zorganizowanych.

Na czas pandemii COVID-19 w trosce o najwyższy poziom usług, chroniąc bezpieczeństwo Państwa i pracowników obiektu Willa Zdrój, wprowadzamy szereg działań i procedur zalecanych przez Światową Organizację Zdrowia (WHO), Główny Inspektorat Sanitarny oraz władze krajowe i lokalne. Niektóre z nich to:

  1. Wzmożone działania higieniczne, jak zwiększona częstotliwość sprzątania
    i dezynfekcji, w tym ozonowanie pokoi i inne metody dekontaminacji powietrza i powierzchni płaskich, dezynfekowanie w pralni ręczników i pościeli, dostarczanie ich do pokoi w szczelnych opakowaniach
  2. Odstęp co najmniej jednej doby pomiędzy wyjazdami i przyjazdami Gości
  3. Zachowanie dystansu pomiędzy Gośćmi oraz Gośćmi a personelem co najmniej 2 metry
  4. Wyposażenie obiektu w ogólnodostępne dla Gości środki dezynfekcji tj. płyny dezynfekujące, rękawiczki i maseczki
  5. Wprowadzenie rotacyjnego serwowania specjalnych wspierających odporność śniadań
  6. Zdalne i bezkontaktowe zameldowania i wymeldowania, płatności online i elektroniczne
  7. Specjalne procedury na wypadek podejrzenia zakażenia COVID-19 w obiekcie.

Ciechocinek to miejscowość atrakcyjnie położona w centralnej części Polski, w dolinie rzeki Wisły, słynąca z bogatych złóż Solanki. Główną atrakcją Ciechocinka są największe w Europie Tężnie Solankowe wytwarzające w całym mieście mikroklimat o wysokim stężeniu jodu (porównywalnym z poziomem tego pierwiastka nad morzem w czasie sztormu).
Dlatego miejsce to polecane jest w szczególności osobom ze schorzeniami dróg oddechowych, kobietom w ciąży, osobom starszym, ale także wszystkim dbającym o zdrowie ciała i ducha. Bo Ciechocinek słynie także z bogatej oferty zabiegów zdrowotnych, fajfów i dancingów, Festiwalu Muzyki Cygańskiej czy po prostu spacerów i po słynnym deptaku.

Serdecznie Państwa zapraszamy!


Zwiększ czcionkę
Wersja kontrastowa