+ 18°C
logo CIECHOCINEK

Konkurs malarski “Ciechocinek Inspiruje”

20 Februar 2024 1303

Z okazji 200-lecia rozpoczęcia budowy Tężni Solankowych, serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie malarskim, który ma na celu artystyczne uwiecznienie piękna infrastruktury uzdrowiskowej miasta Ciechocinek. Organizatorami konkursu są: Burmistrz Ciechocinka Jarosław Jucewicz, Miejska Biblioteka Publiczna im. Janusza Żernickiego w Ciechocinku oraz Uzdrowisko Ciechocinek S.A.

Konkurs ma na celu promowanie artystów amatorów z terenu miasta i województwa kujawsko-pomorskiego oraz artystyczne uwiecznienie Pomnika Historii – Zespołu Tężni, Warzelni Soli, Parku Tężniowego lub Zdrojowego w Ciechocinku.

Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest przygotowanie pracy malarskiej w dowolnej technice na płótnie lub brystolu o wymiarach min. 40×40 cm, max. 100×100 cm. Konkurs otwarty dla artystów amatorów w dwóch grupach wiekowych: 15-20 lat oraz 21 i powyżej.

Na prace czekamy do 27.05.2024 r. (włącznie) w Miejskiej Bibliotece Publicznej im. Janusza Żernickiego (ul. Żelazna 5, 87-720 Ciechocinek). Praca musi być podpisana, zawierać dopisek “Konkurs Ciechocinek Inspiruje” oraz musi być do niej dołączona karta uczestnictwa i oświadczenie (załącznik 1 i 2).

Regulamin konkursu i karta uczestnictwa

Zwiększ czcionkę
Wersja kontrastowa