logo

Hala Sportowa – “OSIR”

"Ośrodek Sportu i Rekreacji w Ciechocinku" Read More
Address
Lipnowska 11C, 87-720 Ciechocinek, Polska
Phone
54 425 18 16
See more information

Hala Sportowa – “OSIR”

Hala sportowo została oddana do użytku 06 grudnia 2007 r. Hala Sportowa jest obiektem nowoczesnym, wygodnym, funkcjonalnym i bezpiecznym, otrzymała nagrodę od marszałka województwa kujawsko pomorskiego w konkursie Województwo Kujawsko-Pomorskie Bez Barier w kategorii: turystyka, sport, rekreacja, kultura, hotelarstwo, gastronomia. Dzięki odpowiedniej wielkości i funkcjonalności, można tu rozgrywać zawody w rozmaitych dyscyplinach takich jak: koszykówka, siatkówka, piłka ręczna, piłka nożna halowa, badminton, tenis stołowy, tenis ziemny, itp. Hala posiada siłownię, boisko o wymiarach 44x27m z możliwością podziału na trzy mniejsze części oraz trybuny na 250 miejsc. Zaplecze wyposażone jest w odpowiednią ilość szatni, umywalni, toalet. Obiekt posiada także parking i boisko do plażowej piłki siatkowej. Hala jest przystosowana dla osób niepełnosprawnych.

Hala Sportowa nabiera swojego wyglądu, kiedy pojawią się w niej reklamy firm – Państwa firm, które chcecie utożsamiać z naszym obiektem. Proponujemy możliwość reklamy w naszych obiektach tj, hala sportowa, boisko do piłki plażowej w postaci banerów, plansz reklamowych lub innych.

Posiadamy 3 rodzaje powierzchni reklamowych :

  • moduły 4 x 1.5 m w cenie 15 zł za 1m2 rozpoczętej powierzchni reklamowej tj. 90 zł na miesiąc
  • moduły 2 x 1.5 m w cenie 20 zł za 1m2 rozpoczętej powierzchni reklamowej tj. 60 zł na miesiąc
  • powierzchnie dla umieszczenia reklam nie związanych na trwale z obiektem w cenie 20 zł za 1m2 rozpoczętej reklamy (czas ekspozycji zależy od rodzaju imprezy ).

Zwiększ czcionkę
Wersja kontrastowa