+ 18°C
logo CIECHOCINEK

Hotel “Amazonka” Conference & SPA

Address
Romualda Traugutta 5, 87-700 Ciechocinek, Polska
Phone
54 230 01 00
See more information

Hotel “Amazonka” Conference & SPA

Hotel Amazonka Conference & SPA to znacznie więcej, niż doskonałe miejsce na nocleg. Hotel położony jest na terenie uzdrowiska Ciechocinek, na wschodnim skraju Parku Zdrojowego. Z hotelu jest zaledwie parę minut spacerem od najsławniejszych w Europie tężni solankowych. Ich działanie znane jest od blisko 200 lat. Ciechocinek to miasto, które żyje cały rok i przyciąga ludzi w każdym wieku z uwagi na swój wyjątkowy mikroklimat. Nie bez powodu jest odwiedzany przez tysiące osób miesięcznie nie tylko z Polski, ale też z całego Świata.

Hotel Amazonka Ciechocinek

Hotel Amazonka to czterogwiazdkowy obiekt, który pozwoli odetchnąć Tobie od stresów dnia codziennego za sprawą profesjonalnych zabiegów wykonywanych przez wykwalifikowaną kardę kosmetologów i fizjoterapeutów, wybornej kuchni o której smak każdego dnia dba szef kuchni – Radosław Danielak oraz oczywiście za sprawą komfortowych pokoi, które wyposażone we wszystko co potrzebne sprawią, że pobyt będzie niezapomniany!

Hotel Amazonka Ciechocinek

Mamy do zaoferowania również znakomicie wyposażone sale konferencyjne, stworzone z myślą o Klientach biznesowych. Nasz hotel to również najlepsze miejsce na piękne i wyjątkowo romantyczne zaręczyny, rocznicę ślubu oraz oczywiście na klimatyczne wesele.

Bez względu na to, czy zechcecie odwiedzić nas na dłużej czy tylko spędzić miły weekend w Ciechocinku – zapewniamy, że atrakcji nie zabraknie!

Hotel Amazonka Ciechocinek

Chlubą hotelu jest największa, blisko 500 m², sala „AMAZONKA”, która oprócz przeznaczenia konferencyjnego, jest doskonałym miejscem do organizacji wystawnych bankietów, wesel, pokazów i innych przyjęć wielkiego formatu.


Zwiększ czcionkę
Wersja kontrastowa