+ 26°C
logo CIECHOCINEK

Pensjonat “Odyseja”

Address
Mickiewicza 40A, 87-720 Ciechocinek, Poland
Telefon
533 100 174
Zobacz więcej

Pensjonat “Odyseja”

Jedyny Pięciogwiazdkowy obiekt hotelowy w Uzdrowisku Ciechocinek

Zanurz się w nieśpiesznej atmosferze Ciechocińskiego uzdrowiska i odzyskaj więź z naturą. Poddaj się nurtowi slow life i odnajdź równowagę. Przyroda i jej dary są najbardziej cenionymi i najbardziej akcentowanymi atrybutami Odysei. 

Odyseja Pensjonat Butikowy Delux to wyjątkowe miejsce w sercu Ciechocinka, które łączy luksus i domowe ciepło. Dlaczego by nie wpaść tu na spokojny wypoczynek, usiąść wygodnie i rozkoszować się tradycyjnym posiłkiem, albo udać się na spoczynek po przepysznej kolacji korzystając z komfortu jednej z naszych przytulnych sypialni. Pyszne śniadanie będzie czekało następnego ranka.

Pensjonat Odyseja jest miejscem, w którym poczujesz się wyjątkowo. Całości dopełnia Restauracja Odyseja, w której za doznania kulinarne odpowiedzialny jest szef kuchni – Marcin Skonieczny, który lubi zaskakiwać gości, nadając tradycyjnym składnikom wyrafinowany charakter. Jego dania nie tylko wyjątkowo smakują, ale są też przepięknie podane. Podążając za ideą Slow Foodu stawiamy na regionalne, tradycyjne produkty, przyprawione wpływami kuchni międzynarodowej. W stylowym wnętrzu baru, warto rozsiąść się, zrelaksować i rozsmakować w szlachetnych trunkach. Tutaj nie ma miejsca na przypadek, liczy się: atmosfera, wnętrze, pomysł i podejście do produktu. O każdy ten aspekt zadbali sami właściciele pensjonatu. W tym miejscu każdy znajdzie coś dla siebie…

 


Zwiększ czcionkę
Wersja kontrastowa