+ 15°C
logo CIECHOCINEK

Restauracja “Preludium”

Hotel "Villa Park" Read More
Address
Warzelniana 10, 87-720 Ciechocinek, Polska
Telefon
54 416 41 00
Zobacz więcej

Restauracja “Preludium”

Restauracja Preludium – pyszna kuchnia i kolacje tematyczne

Najbardziej prestiżowy obiekt w regionie – dostępny także dla Gości z zewnątrz. Odkryj Villa Park MED.&SPA!

Zapraszamy do odkrywania z nami polskiej, lokalnej kuchni w nowoczesnym wydaniu fusion. Sezonowość menu, świetne recenzje. W menu także dania kuchni śródziemnomorskiej, a w każdą sobotę zapraszamy na kolacje tematyczne połączone z Live Cooking i muzyką na żywo

Najbliższe kolacje tematyczne: https://villapark.pl/pakiet/weekend-z-kuchnia/

Restauracja Preludium znajdująca się w hotelu Villa Park MED&SPA**** , według rankingu portalu Tripadvisor, jest najlepszym obiektem gastronomicznym w Ciechocinku w kategorii Restauracje!

Dostępność miejsc w Restauracji Preludium dla Gości z zewnątrz jest gwarantowana po wcześniejszej rezerwacji telefonicznej: 54 416 41 00 Zapraszamy!

Przyjęcia okolicznościowe

Szukasz wyjątkowego miejsca na aranżację obiadu weselnego, chrzcin, spotkania firmowego czy urodzin bliskiej osoby? Skorzystaj z naszego doświadczenia i zaplanuj wyjątkowy wieczór w luksusowym obiekcie, który zachwyci Twoich Gości.

Szczegóły i rezerwacje: tel.: 54 416 41 00

Świetna lokalizacja oraz liczne atrakcje.

Urzekający widok na Park Zdrojowy, bogaty program atrakcji towarzyszących, wypożyczalnia rowerów, Nordic Walking, zajęcia z terapeutą, zabiegi w Instytucie MED&SPA, oferta Kliniki Rehabilitacji Strukturalnej, w której można zadbać o swoje zdrowie, słynne tężnie solankowe i doskonałe menu. Zapraszamy do Villa Park MED.&SPA


Zwiększ czcionkę
Wersja kontrastowa