wtorek, 9 czerwca 2026

Ładowanie pogody…
20 stycznia 2026

Rozstrzygnięto konkurs na najładniejsze dekoracje świąteczne

Dziś podczas wręczenia laureaci odebrali z rąk Burmistrza Ciechocinka Jarosława Jucewicza i Wiceburmistrz Joanny Dryżałowskiej dyplomy i nagrody za wyjątkowe aranżacje, które podkreśliły klimat Bożego Narodzenia w naszym mieście.

Celem konkursu było zachęcenie mieszkańców do kultywowania tradycji oraz wyłonienie i nagrodzenie najpiękniejszych świątecznych dekoracji – zarówno w domach, jak i w firmach. Komisja oceniała m.in. wystrój całej posesji, iluminacje, estetykę i staranność, pomysłowość, efekt nocnego oświetlenia oraz nawiązanie do tradycji.

Laureaci konkursu

  • Sanatoria i obiekty użyteczności publicznej:
    • Sanatorium York
  • Domy prywatne:
    • Maria i Błażej Szymczak
    • Alina Polanowska
    • Jolanta i Adam Pasternaccy
    • Halina Sobieraj
  • Wyróżnienie:
    • Adam Zwolski

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za piękne dekoracje i wspólne tworzenie świątecznej atmosfery!

Udostępnij:

Zobacz także: