Dziś podczas wręczenia laureaci odebrali z rąk Burmistrza Ciechocinka Jarosława Jucewicza i Wiceburmistrz Joanny Dryżałowskiej dyplomy i nagrody za wyjątkowe aranżacje, które podkreśliły klimat Bożego Narodzenia w naszym mieście.
Celem konkursu było zachęcenie mieszkańców do kultywowania tradycji oraz wyłonienie i nagrodzenie najpiękniejszych świątecznych dekoracji – zarówno w domach, jak i w firmach. Komisja oceniała m.in. wystrój całej posesji, iluminacje, estetykę i staranność, pomysłowość, efekt nocnego oświetlenia oraz nawiązanie do tradycji.
Laureaci konkursu
- Sanatoria i obiekty użyteczności publicznej:
- Sanatorium York
- Domy prywatne:
- Maria i Błażej Szymczak
- Alina Polanowska
- Jolanta i Adam Pasternaccy
- Halina Sobieraj
- Wyróżnienie:
- Adam Zwolski
Dziękujemy wszystkim uczestnikom za piękne dekoracje i wspólne tworzenie świątecznej atmosfery!




















