+ 1°C
logo CIECHOCINEK

Hotel “Villa Park” MED & SPA

Address
Warzelniana 10, 87-700 Ciechocinek, Polska
Phone
54 416 41 00
Смотрите больше информации

Hotel “Villa Park” MED & SPA

Nazwa Villa Park nie jest przypadkowa – nowoczesny kompleks mieści się w ciechocińskim Parku Zdrojowym, skąd do słynnych tężni jest zaledwie kilka kroków. Wśród 78 luksusowych pokoi i apartamentów każdy od podróżujących solo koneserów spa po rodziny z dziećmi – znajdzie coś dla siebie.

W głównym budynku hotelowym do wyboru jest aż 6 różnych rodzajów zakwaterowania(pokoje 1-osobowe, 2-osobowe, studio, apartamenty), a dodatkowo można zatrzymać się w jednym z wolnostojących, otoczonych zielenią apartamentów rodzinnych z aneksem kuchennym, z których część posiada ponadto prywatne tarasy.

APARTAMENTY RODZINNE
W skład Villa Park wchodzą dwa urokliwe, wolnostojące budynki apartamentowe oferujące 15 samodzielnych apartamentów (łącznie 35 miejsc noclegowych). Budynki apartamentowe są położone na ogrodzonym terenie, w otoczeniu Parku Zdrojowego, zaledwie 30 m od budynku głównego.

MODERNIZACJA
Przebudowana i znacznie powiększona cześć med. & SPA zawiera 20 gabinetów zabiegowych, strefę VIP DUO, salę wellness oraz siłownię. Nowością w skali Polski jest oferta zabiegów medyczno-rehabilitacyjnych metodą KMI oraz taśm anatomicznych prowadzona przez prekursora tej metody w Polsce, pana Wojciecha Cackowskiego. Unikalną i zaplanowaną specjalnie dla Villi Park częścią jest strefa saun wraz z wewnętrzną tężnią solankową, sauną solankowo-parową oraz lakonium. Kolejnym krokiem jest kompleksowa modernizacja części hotelowej.

WELLNESS MENU SPA
Relaks i odnowa
Tak jak dumą Ciechocinka są tutejsze solanki, tak najpilniej strzeżonym sekretem Villi Park jest gruntownie zmodernizowana strefa medical spa – nie tylko jedna z najlepszych i najnowocześniejszych w Polsce, ale też w 100% wykorzystująca zalety położenia w słynnym uzdrowisku.

W nowo otwartym kompleksie znajdziesz m.in.:

  • basen solankowy z atrakcjami wodnymi
  • jacuzzi
    strefę saun z solną łaźnią parową, lakonium solankowym oraz suchą sauną solną z widokiem na Park Zdrojowy
  • niepowtarzalną tężnię solankową
  • 20 gabinetów SPA i odnowy biologicznej, w tym wyjątkowy gabinet VIP Duo – zabiegi z zakresu kosmetyki estetycznej, fizjoterapii, rehabilitacji oraz medycyny salę wellness i siłownię

IMPREZY OKOLICZNOŚCIOWE
Specjalizujemy się w organizacji bankietów dla firm i osób prywatnych na terenie hotelu i w jego obrębie. Podczas bankietów zapewniamy kompleksową obsługę, w szczególności zapraszamy młode pary. Oferta weselna oprócz wykwintnego menu zawiera również szereg niespodzianek, w tym angielską taksówkę hotelową, która zawiezie nowożeńców do ślubu, i prezent od hotelu: apartament na noc poślubną wraz ze śniadaniem.

SALE KONFERENCYJNE
Wszystkie sale konferencyjne posiadają dostęp do światła dziennego wraz z możliwością pełnego zaciemnienia. Sala konferencyjna Parkowa posiada również możliwość zdalnego sterowania kotarami. Wszystkie sale konferencyjne są wyposażone w pełni zautomatyzowany, zdalnie sterowany system wizualno – dźwiękowy z wykorzystaniem rzutników WXGA z przyłączami VGA lub HDMI (jasność 3000 ANSI lumen, rozdzielczość natywna 1280 x 800 pikseli), ekranem o szerokości 3 metrów oraz nagłośnieniem sufitowym. W Sali Parkowej 2 oferujemy Państwu 60 calowy monitor z przyłączami VGA lub HDMI.


Zwiększ czcionkę
Wersja kontrastowa