+ 16°C
logo CIECHOCINEK

Hotel “Villa Park” MED & SPA

Address
Warzelniana 10, 87-700 Ciechocinek, Polska
Phone
54 416 41 00
See more information

Hotel “Villa Park” MED & SPA

Odkryj Villa Park MED & SPA

Odkryj okolicę, w której słońce świeci jaśniej niż w innych rejonach Polski, deszczowe dni należą do rzadkości, a w palecie barw dominuje naturalna zieleń.

Odkryj miasto, gdzie czas płynie wolniej, unikalny mikroklimat pozwala odetchnąć z ulgą, a naturalne solanki i zabytkowe tężnie mają zbawienny wpływ na zdrowie.

Odkryj hotel, gdzie bogate tradycje najsłynniejszego polskiego uzdrowiska łączą się z nowoczesną filozofią wellness, zapewniając Ci kompleksową odnowę na miarę XXI wieku. Odkryj Ciechocinek w wersji Premium.

 

Natura

Doskonała lokalizacja w sąsiedztwie Parku Zdrojowego, widok z okien na bujną zieleń, letni ogród w cieniu parkowych drzew, a przede wszystkim unikalna strefa SALTARIS SPA, w której po raz pierwszy na taką skalę wykorzystaliśmy naturalne bogactwa Ciechocinka – wszystko to sprawi, że szybko zapomnisz o zgiełku wielkiego miasta i przekonasz się o sile natury.

 

Zdrowie

Specjalnie dla Was przygotowaliśmy szeroki wachlarz specjalistycznych kuracji rehabilitacyjnych oraz zabiegów z zakresu Medical SPA. Wśród nich coś, czego nie znajdziesz nigdzie indziej w Polsce – innowacyjną terapię manualną metodą Integracji Strukturalnej KMI.

Zrelaksuj się w basenie solankowym i unikalnej w skali kraju wewnętrznej tężni solankowej w Saltaris i SPA i przekonaj się, że w VILLA PARK wypoczynek i zdrowie stanowią nierozerwalną całość.

 

Uroda

Klimat Ciechocinka oraz tutejsze bogactwa naturalne nie tylko wpływają korzystnie na zdrowie, ale też sprzyjają poszukiwaniu piękna i witalności.

W naszej nowoczesnym Instytucie Med & SPA na gości czeka aż 20 gabinetów i ponad 100 profesjonalnych zabiegów z zakresu kosmetologii estetycznej, kuracji dermokosmetycznych, modelowania sylwetki, pielęgnacji twarzy i zabiegów anti-aging.

W ofercie dostępne są również masaże relaksacyjne z różnych stron świata i specjalne propozycje dla Panów. Dla par przygotowaliśmy ekskluzywny gabinet VIP Duo.

 

Relaks i komfort

Wodne przyjemności w basenie solankowym z licznymi atrakcjami? Seans w unikalnej saunie solankowej albo w laconium ze źródłem naturalnej solanki?

A może po prostu relaks w jacuzzi z widokiem na Park Zdrojowy? W strefie SALTARIS SPA przekonasz się, czym jest głęboki relaks w prawdziwie ciechocińskim stylu.

 

To nie wszystko!

Co powiesz choćby na kąpiel w egzotycznej wannie ofuro? Coś dla siebie znajdą również amatorzy bardziej aktywnych form wypoczynku. Specjalnie dla nich przygotowaliśmy rozświetlone słońcem Studio Cardio, salę fitness oraz wypożyczalnię rowerów.

Dla wszystkich spragnionych odprężenia i wyciszenia przygotowaliśmy przestronne, komfortowo wyposażone pokoje hotelowe oraz wolno stojące rodzinne apartamenty. Jeśli hotel Ciechocinek – to na pewno Villa Park MED & SPA!

 

Dobry smak

Dla nas kuchnia to jedna z dziedzin sztuki. Dlatego w naszej Restauracji Preludium nie tylko skosztujesz prawdziwych kulinarnych arcydzieł, ale też masz okazję na żywo podziwiać kunszt Szefa Kuchni podczas pokazów Live Cooking.

Nieodłącznym elementem gastronomicznej oferty Villa Park MED & SPA jest specjalnie skomponowane menu SPA – wszystko po to, by zdrowie, uroda oraz smak życia stanowiły jedność.

 

Styl

Pragniemy wyróżniać się nie tylko bogactwem oferty, ale również designem.

Nasza Strefa SPA, zainspirowana naturalnymi motywami roślinnymi, zachwyca śmiałą, a zarazem niezwykle spójną koncepcją przestrzeni, a w pokojach typu Modern nowoczesne wzornictwo nawiązuje do tradycji słynnego uzdrowiska, jakim jest Ciechocinek. Hotel Villa Park MED & SPA to doskonały wybór.

 


Zwiększ czcionkę
Wersja kontrastowa