logo Ciechocinek

Camping w Ciechocinku zdobywcą II miejsca w konkursie na Najlepszy Camping w Polsce!

Strona Domowa / Życie miasta

Camping w Ciechocinku zdobywcą II miejsca w konkursie na Najlepszy Camping w Polsce!

Data: Mar 3, 2021
Autor: Redakcja 533 Brak komentarzy

Polska Federacja Campingu i Caravaningu to najstarsza i największa krajowa organizacja zrzeszająca polskie pola namiotowe i kempingi, która od lat organizuje konkurs MISTER CAMPING, klasyfikując i wybierając najlepsze miejsca noclegowe tego typu.

Podobne klasyfikacje prowadzą także organizacje caravaningowe w innych krajach Europejskich. Nawet ACSI dokonuje regularnej oceny zrzeszonych w niej kempingów. A ostatnio również TripAdvisor udostępnia strony z rankingami kempingów w poszczególnych państwach, gdzie mamy możliwość sortowania wyników po ocenach lub według tak zwanej “best value” wymienionych miejsc. Przykładowo, taka lista dostępna jest dla kempingów w Niemczech i we Włoszech.

W konkursie biorą udział wszystkie campingi zgłoszone do bazy PFCC, a więc będące partnerami federacji. Konkurs współfinansowany jest przez Ministerstwo Sportu i Turystyki. Laureaci konkursu poza pamiątkowym certyfikatem i dyplomem mogą liczyć na aktywną promocję w kraju i za granicą.

Ciechociński Camping nr 17 znajdujący się przy ul. Kolejowej 4B kolejny raz zdobył drugie miejsce w tym prestiżowym konkursie.

– Jest to już piąte wyróżnienie przyznane przez Federację. Ta znakomita passa trwa od 2016 roku, kiedy nasz kompleks turystyczny uzyskał tytuł najlepszego campingu w Polsce i zaszczytny tytuł Mister Camp. W kolejnych latach zawsze plasował się na II miejscu – przyznał burmistrz Ciechocinka Leszek Dzierżewicz.

Otrzymanie nagrody Mister Camping 2020 to nie tylko kolejne wyróżnienie do kolekcji. To także motywacja do dalszego rozwoju ośrodka, modernizacji obiektów, podnoszeniu standardu i usług oferowanych na terenie Campingu. Każdego roku dokładamy starań, aby ośrodek przyciągał nowych gości i zapewniał wspaniały odpoczynek.

 

Zwiększ czcionkę
Wersja kontrastowa