logo Ciechocinek

Dożynki Wojewódzkie w tym roku w Ciechocinku. Zapraszamy wystawców

Data: Mar 7, 2021
Autor: Redakcja 2302 Brak komentarzy

Wojewódzkie święto plonów w tym roku odbędzie się w Ciechocinku. Zapraszamy wystawców do prezentowania swojej oferty podczas dożynek.Dożynki rozpocznie uroczysta msza święta w Kolegiacie Świętych Apostołów Piotra i Pawła o godz. 13. Po uroczystościach kościelnych, mieszkańcy i goście w barwnym korowodzie wieńcowym w asyście pocztów sztandarowych i orkiestry przejdą do parku Zdrojowego. W muszli koncertowej rozpocznie się część oficjalna i obrzędowa dożynek, czyli wręczenie chlebów i wieńców dożynkowych oraz dzielenie chlebem zgromadzonych gości. Organizatorzy przygotowali również bogatą część artystyczną.

Szczegółowych informacji dotyczących uczestnictwa w konkursach wieńcowych oraz organizacji dożynek udzielają pracownicy Departamentu Rolnictwa i Geodezji pod nr tel. 56 621 59 32, natomiast informacji dotyczących uczestnictwa w konkursie stoisk udziela Starostwo Powiatowe w Aleksandrowie Kujawskim tel. 54 282 79 00, kom. 784 078 482.

Istnieje także możliwość wystawienia stoisk komercyjnych, których zgłoszenia należy dokonać w Biurze Informacji Turystycznej pod nr tel. 54 416 01 60.

Zobacz regulamin dla wystawców >>>

Pobierz kartę zgłoszeniową >>>

Na uroczystości zapraszają burmistrz Leszek Dzierżewicz, marszałek województwa Piotr Całbecki oraz starosta aleksandrowski Lidia Zwierzchowska.

Zwiększ czcionkę
Wersja kontrastowa