logo Ciechocinek

Festiwal Parzybroda znów odwiedzi Ciechocinek. Seanse filmowe i warsztaty twórczego pisania dla dzieci

Data: Mar 7, 2021
Autor: Redakcja 747 Brak komentarzy

Projekcje filmów dokumentalnych, spotkanie z reżyserem Lechem Majewskim i warsztaty twórczego pisania dla młodzieży z Anną Cieplak złożą się na ciechocińską odsłonę IX Festiwalu Parzybroda.

IX edycja festiwalu PARZYBRODA odbywa się pod wezwaniem Jana Parzybrody i Edwarda Stachury. Impreza łącząca przeróżności, wykorzystująca kujawskie krajobrazy oraz szatańskie zdolności. Koncerty, odczyty literackie, projekcje filmowe, spacery i warsztaty odbędą się w trzech bliskich sobie miejscowościach: Białych Błotach, Aleksandrowie Kujawskim i Ciechocinku. Festiwalowe wydarzenia rozegrają się w różnorodnych przestrzeniach: w lesie nad rzeką Tążyną, w klubie Fado, w bibliotece, w kinie. W tym roku wystąpią m.in.: DEZERTER, MIKOŁAJ TRZASKA, THE PAU, KIEV OFFICE, KONRAD GÓRA, COJOT CARLOS, ADAM BORZIČ, ZOFIA BAŁDYGA, MACIEJ BOBULA, ILONA WITKOWSKA, JAKUB SĘCZYK, ALEKSANDER TROJANOWSKI, RAFAŁ RÓŻEWICZ, NATALIA DZIUBA.

INFORMACJA O BILETACH:
Karnety 2-dniowe:
– 45 zł w przedsprzedaży
– 50 zł w dniach festiwalu

Bilety wyłącznie na pierwszy dzień festiwalu: 15 zł

Rezerwacja biletu poprzez wpłatę na konto:
Fundacja „Będzie Dobrze”
nr konta: 56 1090 2590 0000 0001 2949 2243
tytułem: imię i nazwisko, Parzybroda 2019

Weryfikacja odbywać się będzie na podstawie pokazania wydrukowanego dowodu wpłaty.

Warsztaty twórczego pisania dla młodzieży w bibliotece w Ciechocinku oraz projekcje filmowe w kinie „Zdrój” w Ciechocinku są darmowe. Pole namiotowe jest darmowe.

Zwiększ czcionkę
Wersja kontrastowa