logo Ciechocinek

Kino “Zdrój” w czerwcu: “Avengers” i “Słodki koniec dnia” [REPERTUAR]

Data: Mar 3, 2021
Autor: Redakcja 1082 Brak komentarzy

Specjalny seans z okazji Dnia Dziecka, a także “Słodki koniec dnia” z Krystyną Jandą czy “Avengers: koniec gry” to propozycje Kina “Zdrój” w czerwcu.

“Wilk w owczej skórze”

Seans z okazji Dnia Dziecka

animacja, komedia, prod. Rosja, czas 1.33, b/o

1.06 (sobota) godz. 16.00

Bezpłatne wejściówki do odbioru 1 czerwca w kasie kina od 14.00 do 16.00.

Szary, syn przywódcy stada wilków, przez niefortunne zaklęcie budzi się w owczej skórze.

“Słodki koniec dnia”

dramat, prod. Polska, czas 1.32, od 15 lat

1.06 (sobota) godz. 19.00

Miejscem akcji filmu jest etruskie miasto Volterra. Wszyscy się tu znają i szanują. Na niewielkim wzgórzu stoi dom Marii (Krystyna Janda) – polskiej poetki, laureatki Nagrody Nobla, autorytetu moralnego. Jej życie toczy się w rytmie włoskiej prowincji, jednak zostaje wywrócone do góry nogami, gdy otrzymuje szokującą wiadomość o tragicznym wydarzeniu. Pod wpływem emocji, podczas uroczystości nadania tytułu honorowego obywatela miasta, zamiast kurtuazyjnych podziękowań Maria wygłasza szokująco niepoprawną politycznie mowę. Od tego momentu bohaterka będzie doświadczać dotkliwych konsekwencji swojego wystąpienia.

“Let’s dance”

komedia, muzyczny, prod. Francja, czas 1.49, od 12 lat

8.06 (sobota) godz. 19.00

9.06 (niedziela) godz. 16.00

Pasją Josepha jest breakdance. Rytmy hip-hopu pochłaniają go tak bardzo, że rezygnuje z propozycji pracy w firmie ojca i postanawia wyjechać do Paryża, by rozpocząć taneczną karierę. Gdy dociera do miasta, wspólnie ze swoją dziewczyną Emmą i jej najlepszym przyjacielem Karimem, dołączają do jednej z miejscowych ekip breakdancerów. Razem przygotowują się do międzynarodowego konkursu hip-hopowego. Jednak w dniu turnieju Joseph dowiaduje się, że Emma go zdradza. To przekreśla jego udział w wymarzonej imprezie. Zrozpaczony chłopak szybko poznaje jednak piękną i błyskotliwą Chloe, która przygotowuje się do egzaminu wstępnego do szkoły baletowej w Nowym Jorku. Między nimi pojawia się niezwykle silne uczucie. Dzięki wspólnej pasji do tańca i muzyki oraz rodzącej się miłości stworzą razem coś, czego jeszcze nie było.

“Tolkien”

dramat biograficzny, prod. USA, czas 1.52, od 15 lat

9.06 (niedziela) godz. 19.00

10.06 (poniedziałek) godz. 16.00

“Tolkien” ukazuje kluczowe lata z życia młodego pisarza, który po śmierci matki trafia do szkoły z internatem, gdzie odnajduje przyjaźń, miłość i artystyczną inspirację wśród innych podobnych sobie indywidualistów. Gdy wybucha I wojna światowa, przetrwanie “braterstwa” staje pod znakiem zapytania, a zdobyte doświadczenia inspirują Tolkiena do napisania słynnego cyklu powieści o “Władcy pierścieni”.

“Avengers: koniec gry”

projekcja w 3D, akcja, sci-fi, prod. USA, czas 3.02, o d 12 lat, dubbing

15.06 (sobota) godz. 17.00

16.06 (niedziela) godz. 17.00

Po wymazaniu połowy życia we Wszechświecie przez Thanosa, Avengersi starają się zrobić wszystko co konieczne, aby pokonać szalonego tytana.

“Paskudy. UglyDolls”

projekcja w 2D , animacja, komedia, przygodowy, prod. USA, czas 1.27, b/o

22.06 (sobota) godz. 16.00

23.06 (niedziela) godz. 16.00

Porywająca animowana komedia, której bohaterami są postaci z nowej bardzo popularnej na świecie serii gier i zabawek, które wkrótce pojawią się w polskich sklepach. Paskudy są miłe, bystre i życzliwe, ale nietypowa uroda wyklucza je ze świata pięknych lalek, które mają nieść radość dzieciom. Pogodzone z losem wiodą spokojny żywot w położonym na uboczu Paskudowie. Dla małej zadziornej Moxy to jednak za mało. Ona pragnie poznać świat i zrozumieć, dlaczego Paskudy nie mogą trafiać do rąk dzieciaków. Razem z grupą przyjaciół przedostaje się do skostniałego, pełnego reguł miasta lalek idealnych.

“Wymarzony”

komediodramat, prod. USA, czas 1.55, od 15 lat

22.06 (sobota) godz. 19.00

23.06 (niedziela) godz. 19.00

Alice od lat marzy o dziecku, ale wie, że nigdy nie będzie mogła urodzić. Maleńki Theo zaraz po narodzinach zostaje oddany przez nastoletnią matkę. Jean od lat prowadzi tymczasowy dom dla dzieci czekających na swoich nowych rodziców. Losy tej trójki splotą się w opowieści o poszukiwaniu miłości i własnego miejsca na Ziemi. Theo trafia pod opiekę Jeana. Między chłopczykiem, a jego tymczasowym “tatą” rodzi się silna więź. Jean ze zdumieniem dostrzega jak dużo chłopczyk rozumie ze swojej sytuacji i jak wiele potrzebuje uczucia. Tymczasem Alice jeszcze raz musi udowodnić sobie i światu, że jest gotowa do roli matki. Jej spotkanie z Theo i Jeanem okaże się decydujące dla całej trójki. Czy chłopczyk jest gotowy na kolejną zmianę w swoim krótkim życiu? Jak zniesie rozstanie z Jeanem? Czy w oczach Alice zobaczy swoją nową mamę?

“Agent kot”

projekcja w 2D, animacja, komedia, prod, Belgia, Niemcy, czas 1.25, b/o

29.06 (sobota) godz. 16.00

30.06 (niedziela) godz. 16.00

Kotka Roxi marzy o tym, by zostać agentką i brać udział w sekretnych misjach. Szansa na to pojawia się, kiedy w okolicy jej domu dochodzi do zuchwałych kradzieży, a sama Roxi dość przypadkowo zostaje wciągnięta w kryminalną intrygę. Na przekór kłopotom postanawia jednak wziąć sprawy w swoje pazurki i schwytać rabusiów. Szczęśliwie, nie jest sama, bo na swojej drodze spotyka brawurową ekipę pomocników. W ten sposób szeregi samozwańczych “detektywów” zasilają: wyszczekany pies Elvis, który niejednemu dał w kość, osioł Eustachy – mistrz kamuflażu o cyrkowych wręcz zdolnościach oraz neurotyczny kogut Ferdek – niezrównany i lekko niezrównoważony specjalista w dziedzinie ucieczek z kurnika. Wszyscy oni łączą siły w walce ze złem i ruszają tropem bandytów. Coś jednak idzie nie tak i to nasi bohaterowie zostają… uznani za szajkę złodziei!

“Oszustki”

komedia, prod. USA, czas 1.34, od 15 lat

29.06 (sobota) godz. 19.00

30.06 (niedziela) godz. 19.00

Młody milioner stanie się obiektem rywalizacji dwóch oszustek, zarabiających na życie wyłudzaniem pieniędzy od zamożnych mężczyzn.


Kino zastrzega sobie prawo do zmian w repertuarze i zmian godzin otwarcia kasy.

Kasa kina „Zdrój” czynna w dniu projekcji od godz. 15 do 19. Bilety kupisz także online na stronie Miejskiego Centrum Kultury.

Dla filmów w systemie 2D:

– bilet normalny 15 złotych

– bilet ulgowy 10 złotych dla dzieci do lat 16 na bajki i filmy animowane

Dla filmów w systemie 3D:

– bilet normalny 19 złotych

– bilet ulgowy 14 złotych dla dzieci do lat 16 na bajki i filmy animowane

– zakup okularów polaryzacyjnych 5 złotych

Uwaga! Nie przyjmujemy rezerwacji indywidualnych, tylko rezerwacje dla grup zorganizowanych – minimum 20 osób.

Zwiększ czcionkę
Wersja kontrastowa