logo Ciechocinek

Kino “Zdrój” w lipcu: “X-Men”, “John Wick 3” [REPERTUAR]

Data: Feb 25, 2021
Autor: Redakcja 823 Brak komentarzy

„John Wick 3”, „X-men: Mroczna Phoenix” czy „Krew Boga” to lipcowe propozycje ciechocińskiego Kina “Zdrój”.

“Panda i banda”

projekcja w 2D, animacja, prod. Rosja, USA, czas 1.30, b/o

5.07 (piątek) godz. 16.00

6.07 (sobota) godz.16.00

Pewien niedoświadczony bocian przynosi małą pandę pod niewłaściwy adres. Grupa przyjaciół – niedźwiedź, wilk, tygrys i królik, staje przed wyzwaniem dostarczenia malucha do jego prawdziwego domu po drugiej stronie ogromnej pustyni. Wyprawa obfitować będzie w niesamowite przygody, a kumple, którzy muszą pokonać gigantyczną przestrzeń, będą poddani niejednej próbie charakteru.

„Aladyn”

musical, przygodowy, baśń, familijny, prod. USA czas 2.08, od 7 lat

5.07 (piątek) godz.19.00

6.07 (sobota) godz.19.00

Opowieść o ulicznym złodziejaszku, który został posiadaczem magicznej lampy z niebieskim Dżinem w środku, znają chyba wszyscy. Dzięki genialnej pracy dubbingowej Robina Williamsa film ten stał się wielkim hitem, a aktor powtórzył swój występ jeszcze w kontynuacji pod tytułem Aladyn i król złodziei. W polskiej wersji godnie zastąpił go Krzysztof Tyniec. 27 lat później Disney wraca do tej historii, by opowiedzieć ją na nowo w wersji aktorskiej. Na fotelu reżysera zasiadł Guy Ritchie, a w najpotężniejszą magiczną istotę na Ziemi wcielił się Will Smith.

„X-men: Mroczna Phoenix”

akcja, sci-fi, prod. USA czas 1,54, od 12 lat

7.07 (niedziela) godz.19.00

8.07 (poniedziałek) godz. 19.00

Jean Grey, jedna z pierwszych członkiń X-Men, nigdy w pełni nie rozumiała głębi i złożoności swojej mocy. Podobnie jak jej mentor i przyjaciel Charles Xavier, Jean potrafi dokonywać niezwykłych rzeczy siłą swego umysłu. Jest ona jednak znacznie potężniejsza niż Charles – i każdy inny mutant na naszej planecie. Po tym, jak misja powstrzymania kosmicznej katastrofy prawie ją zabija, Jean powraca przemieniona, a doświadczenie, którego doznała, uwalnia prawdziwy potencjał jej nieprawdopodobnej mocy. Jean wymyka się spod kontroli i powoli przemienia się w swoje alter ego, nadprzyrodzoną siłę, znaną jako Mroczny Phoenix i zaczyna zagrażać więzom, które łączą drużynę X-Men. Kiedy X-Men przygotowują się, by odeprzeć kosmiczną inwazję, która może zniszczyć życie na Ziemi, muszą także stawić czoło zagrożeniu, jakie sprowadza na nich jeden z członków ich rodziny.

„Anna”

thriller, akcja, prod Francja, czas 1,58, od 15 lat

12.07 (piątek) godz. 19.00

13.07 (sobota) godz.19.00

Wczoraj była narkomanką w moskiewskim półświatku. Dziś jest topową modelką w największych paryskich domach mody. Być może żadne z tych wcieleń nie jest prawdziwe. Kim naprawdę jest Anna? Odkryta przez paryskiego łowcę talentów piękna Anna Poliatova błyskawicznie pnie się po szczeblach drabiny sukcesu trafiając do ekskluzywnego kręgu supermodelek. To jednak tylko etap na drodze do prawdziwego celu. Urodą i wdziękiem posługuje się jak niebezpieczną bronią. Ulegają jej najpotężniejsi mężczyźni i najpiękniejsze kobiety. Zna tajemnice o jakich nie śniło się zwyczajnym śmiertelnikom. Uwikłana w walkę dwóch największych światowych potęg wywiadowczych, Anna zdaje sobie sprawę, że dla swoich mocodawców warta jest tyle, ile skrywane przez nią sekrety. Dzięki nim, gdy przyjdzie czas, będzie musiała zmienić zasady gry, w której stawką okaże się jej życie.

„John Wick 3”

thriller, akcja, prod. USA, czas 2.11, od 15 lat

14.07 (niedziela) godz. 19.00

15.07 (poniedziałek) godz. 19.00

Niedościgniony zabójca i miłośnik psów John Wick wpada w śmiertelnie poważne kłopoty. Likwidując jednego z członków wszechpotężnej Gildii Zabójców, Wick staje się celem najlepszych i najbardziej bezlitosnych fachowców w branży. Za jego głowę zostaje wyznaczona nagroda, której nikt nie jest w stanie się oprzeć. Nie ma takiego miejsca na Ziemi, gdzie mógłby się skryć. Nie ma takiego twardziela, który stanąłby po jego stronie. Jego tropem rusza nawet tajemnicza piękność (Halle Berry), której boją się nawet umarli. Czyżby era Johna Wicka dobiegła końca?

„Dzień czekolady”

familijny, przygodowy, prod. Polska, czas 1,15, od 7 lat

19.07 (piątek) godz.16.00

20.07 (sobota) godz. 16.00

Zachwycająca ekranizacja pełnej magii lektury, która opowiada o przygodach Moniki i Dawida. Dwójkę niezwykłych bohaterów połączy nie tylko przyjaźń, ale też wspólny sekret. Odkryją świat, w którym żyją zjadacze poniedziałków, wtorków i kolejnych dni tygodnia. Czy uda im się spełnić swoje marzenie i cofnąć czas? Poznaj z nimi tajemnicę starego zegara i obudź szalonego Skoczka Czasu. A jeśli będziesz miał odwagę, nie zamykaj oczu i zmierz się ze złą wiedźmą wykradającą dzieciom ich drogocenne wspomnienia.

„Krew Boga”

historyczny, prod. Belgia, Polska, czas1,40 od 15 lat

19.07 (piątek) godz.19.00

20.07 (sobota) godz. 19.00

Wczesne średniowiecze. Na ostatnią pogańską wyspę, cudem uniknąwszy śmierci, dociera rycerz Willibrord. Okrutnie doświadczony przez los, lecz twardo stąpający po ziemi wojownik, już dawno zginąłby, gdyby nie pomoc Bezimiennego – pełnego ideałów chłopaka, skrywającego przed światem prawdziwą tożsamość. Pomimo różnic w światopoglądzie i podejściu do religii, mężczyźni zostają towarzyszami podróży. Kontynuują wędrówkę połączeni wspólnym celem – chcą odnaleźć i ochrzcić ukrytą w górach osadę pogan.

„Moja gwiazda: Teen Spirit”

dramat, muzyczny, prod. USA, czas 1,32, od 15 lat

26.07 (piątek) godz. 16.00

27.07 (sobota) godz. 16.00

W Wielkiej Brytanii mieszka ponad milion Polaków, którzy próbują spełnić swoje marzenie o lepszym życiu. Jedną z nich jest nastoletnia Violet Valenski, która śni o karierze w brytyjskim szołbiznesie. Jej kochająca, ale mocno stąpająca po ziemi matka widzi ją raczej w szkole, która da jej spokojną, pewną pracę. Gdy w ich miasteczku odbywają się eliminacje do słynnego talent show „Teen Spirit”, Violet bez wiedzy matki bierze w nich udział i ku swemu zdumieniu przechodzi do finałowego etapu. Skromna, niedoświadczona, ale utalentowana nastolatka z prowincji trafia nagle w tryby wielkiej rozrywkowej machiny. Tu wszystko dzieje się szybko, każdy myśli tylko o sobie, a o sukcesie nie zawsze decyduje talent. W takiej sytuacji to właśnie wsparcie najbliższych może okazać się kluczowe w drodze na życiowy szczyt. Los młodzieńczych marzeń Violet jest więc nie tylko w rękach jurorów, ale także jej matk

„Polaroid”

horror, prod USA, Kanada, Norwegia, czas 1,28,od 15 lat

26.07 (piątek) godz. 19.00

27.07 (sobota) godz. 19.00

Nastolatka Bird Fitcher kupuje w antykwariacie tajemniczy aparat. Niedługo potem osoby uwiecznione na zdjęciach zaczynają ginąć w niewyjaśnionych okolicznościach.


Kino zastrzega sobie prawo do zmian w repertuarze i zmian godzin otwarcia kasy. Kasa kina czynna w dniu projekcji od 15.00 do 19.00. Bilet kupisz także on-line na stronie mck.ciechocinek.pl. Obiekt kina jest przystosowany dla osób niepełnosprawnych (winda).

Dla filmów w systemie 2D:

– bilet normalny 15 złotych

– bilet ulgowy 10 złotych dla dzieci do lat 16 na bajki i filmy animowane

Dla filmów w systemie 3D:

– bilet normalny 19 złotych

– bilet ulgowy 14 złotych dla dzieci do lat 16 na bajki i filmy animowane

– zakup okularów polaryzacyjnych 5 złotych

Zwiększ czcionkę
Wersja kontrastowa