logo Ciechocinek

Kino “Zdrój” w listopadzie: “Piłsudski”, “Obywatel Jones”, “Rodzina Addamsów” [REPERTUAR]

Data: Mar 1, 2021
Autor: Redakcja 1212 Brak komentarzy

“Piłsudski”, “Obywatel Jones”, “Rodzina Addamsów” to tylko część listopadowej oferty Kina “Zdrój”.

“Był sobie pies 2”

komedia, familijny, prod. USA, czas 1.48, b/o

2.11 (sobota) godz. 16.00

3.11 (niedziela) godz. 16.00

Wszystkie psy doskonale wiedzą, że życie ma sens tylko u boku ukochanego pana lub pani. Ale czasem trzeba się nieźle nabiegać, żeby za nimi nadążyć. Bailey dostaje od swojego ukochanego Ethana nowy cel: ma opiekować się jego wnuczką – CJ. Dopóki dziewczynka jest mała, zadanie jest dość proste, choć czasem trzeba ochronić ją własnym ciałem przed rozbrykanym koniem. Z biegiem czasu CJ dorasta i wyzwania dla Baileya też stają się coraz większe, tym bardziej, że dziewczynka wyjeżdża z matką do wielkiego miasta i traci kontakt z dziadkami. Na szczęście Bailey przeżył już wiele żyć i sporo się o ludziach nauczył. Tym razem będzie musiał pomóc swojej ukochanej pani odnaleźć prawdziwą miłość, zrealizować marzenia i przede wszystkim pogodzić skłóconą rodzinę. Czasem będzie musiał odejść, by zaraz znów powrócić w nowym wcieleniu, raz nawet jako suczka. Bo jedno wie na pewno: życie jest na tyle pomerdane, że zawsze warto trzymać się razem.

“Piłsudski”

dramat historyczny, prod. Polska, czas 1.47, od 13 lat

9.11 (sobota) godz. 19.00

10.11 (niedziela) godz. 19.00

11.11 (poniedziałek) godz. 19.00

„Piłsudski” rozpoczyna się w 1901 roku, w szpitalu psychiatrycznym w zaborze rosyjskim. Jednym z pacjentów jest więzień polityczny – Józef Piłsudski (Borys Szyc). Polskie podziemie niepodległościowe organizuje jego ucieczkę. Piłsudski wraca do żony (Magdalena Boczarska).

Mimo grożącego mu niebezpieczeństwa wraz z Walerym Sławekiem (Jan Marczewski), Witoldem Jodko-Narkiewicz (Marcin Hycnar), Aleksandrem Sulkiewiczem (Józef Pawłowski) oraz Aleksandrem Prystorem (Tomasz Schuchardt) rozpoczyna bezkompromisową walkę o niepodległą Polskę.

“Rodzina Addamsów”

bajka 2D, komedia, animowany, prod. Kanada, USA, Wlk. Brytania, czas 1.27, b/o

10.11 (niedziela) godz. 16.00

11.11 (poniedziałek) godz. 16.00

Rodzina Addamsów, po przeprowadzce do New Jersey, musi stawić czoło wyzwaniom XXI wieku. A także wścibskiej, sprytnej i chciwej prezenterce telewizyjnej Margaux Needler. W dodatku Addamsowie szykują się do wielkiej rodzinnej uroczystości…

“Ikar. Legenda Mietka Kosza”

dramat biograficzny, prod. Polska, czas 1.59, od 15 lat

14.11 (czwartek) godz. 16.00

15.11 (piątek) godz. 19.00

16.11 (sobota) godz. 19.00

17.11 (niedziela) godz. 16.00

Zdobywca Srebrnych Lwów na Festiwalu w Gdyni, “Ikar. Legenda Mietka Kosza” to inspirowana prawdziwymi wydarzeniami historia niewidomego geniusza fortepianu. Mietek (Dawid Ogrodnik) jako dziecko traci wzrok. Jego matka (Jowita Budnik), oddaje go pod opiekę sióstr zakonnych w Laskach. W ośrodku dla niewidomych chłopiec odkrywa, że muzyka może stać się dla niego sposobem, by na nowo widzieć i opowiadać świat. Mietek zostaje świetnym pianistą klasycznym. Jednak, gdy odkrywa jazz – ma już tylko jeden cel: zostać najlepszym pianistą jazzowym w Polsce. Odnosi coraz większe sukcesy, nie tylko w Polsce, ale i na świecie. Wygrywa prestiżowy Montreux Jazz Festival. Niespodziewanie w jego życiu pojawia się charyzmatyczna wokalistka Zuza (Justyna Wasilewska). To spotkanie zmieni jego życie.

“Obywatel Jones”

thriller, polityczny, prod. Polska, Ukraina, Wlk. Brytania, czas 1.59, od 15 lat

14.11 (czwartek) godz. 19.00

15.11 (piątek) godz. 16.00

Najnowszy film Agnieszki Holland – zdobywca Złotych Lwów na Festiwalu w Gdyni, thriller polityczny “Obywatel Jones” to jedna z najbardziej oczekiwanych premier 2019 roku. Film przedstawia historię Garetha Jonesa – walijskiego dziennikarza, który w 1933 roku wyruszył do Związku Radzieckiego, aby odkryć przerażającą prawdę, stojącą za reżimem Stalina i sowiecką “utopią”. Kulisy jego reporterskiego śledztwa miały śmiertelne reperkusje, a przy okazji stały się inspiracją do powstania jednej z najsłynniejszych powieści XX wieku – “Folwarku zwierzęcego” George’a Orwella. Młody dziennikarz Gareth Jones (James Norton) zyskał sławę, pisząc artykuł o swoim spotkaniu z Adolfem Hitlerem, zaraz po przejęciu przez niego władzy w 1933 roku. Teraz ambitny Walijczyk przymierza się do kolejnego wielkiego tematu – gwałtownej modernizacji Związku Radzieckiego. Chcąc gruntownie zbadać sprawę, reporter decyduje się na podróż do Moskwy, aby przeprowadzić wywiad ze Stalinem. Na miejscu poznaje młodą dziennikarkę Adę Brooks (Vanessa Kirby), pracującą dla Waltera Duranty’ego (Peter Sarsgaard), dzięki której odkrywa, że prawda o stalinowskim reżimie jest brutalnie tłumiona przez sowieckich cenzorów. Słysząc zatrważające plotki na temat wielkiej klęski głodowej w ZSRR, Jones udaje się w samotną podróż przez Ukrainę. Dziennikarz staje się naocznym świadkiem tragedii Hołodomoru…

“Midway”

dramat, wojenny, prod. Chiny, USA, czas 2.0, od 13 lat

17.11 (niedziela) godz. 19.00

18.11 (poniedziałek) godz. 16.00

Wojenna superprodukcja mistrza wielkich filmowych widowisk Rolanda Emmericha. Jedna z najważniejszych bitew w historii ludzkości, która odmieniła losy wojny na Pacyfiku, ukazana z bezprecedensowym rozmachem. Opowieść o braterstwie, przyjaźni, a przede wszystkim odwadze dowódców i żołnierzy, którzy zatriumfowali nad potężnym przeciwnikiem.

“Salma w Krainie Dusz”

bajka 2D, komedia, animowany, prod. Meksyk, czas 1.29. b/o

23.11 (sobota) godz. 16.00

24.11 (niedziela) godz. 16.00

Pełna duchów, czarów i sympatycznych bohaterów opowieść o dziewczynce, która wyrusza na poszukiwanie zaginionych rodziców. Aby ich odnaleźć, ze słonecznego Meksyku – ojczyzny tacos, sombrero i wąsatych mariachi przeniesie się w zaświaty, gdzie doświadczy niezapomnianej przygody poza kresem doczesności. “Salma w Krainie Dusz” to łącząca wiele stylów graficznych, pełna wzruszeń animacja o przyjaźni, wierze i realizacji najskrytszych marzeń. Wspaniała lekcja szacunku, dorastania i wzajemnej, rodzinnej miłości.

“Czarownica 2”

familijny, fantasy, prod. USA, czas 2.0, od 7 lat

29.11 (piątek) godz. 16.00

30.11 (sobota) godz. 16.00

Akcja filmu rozpoczyna się kilka lat po wydarzeniach “Czarownicy” Już wiemy co utwardziło serce słynnej negatywnej bohaterki Disneya i sprawiło, że rzuciła przekleństwo na maleńką księżniczkę Aurorę. Tym razem zagłębimy się w relacje między Diaboliną i Aurorą, które będą zawierać nowe sojusze oraz staną w obliczu silnych przeciwników w walce o ocalenie wrzosowisk oraz żyjących na nich magicznych stworzeń.

“Zabawa w pochowanego”

horror, czarna komedia, prod. USA, czas 1.35, od 15 lat

29.11 (piątek) godz. 19.00

30.11 (sobota) godz. 19.00

Gdy świeżo poślubiona panna młoda (Samara Weaving) wchodzi do bogatej, ekscentrycznej rodziny (Adam Brody, Henry Czerny, Andie MacDowell) swego męża (Mark O’Brien), zmuszona zostaje do udziału w uświęconej wieloletnią tradycją zabawie, a ta zmienia się w zabójczą grę, w której każdy uczestnik walczy o przetrwanie.


Kino zastrzega sobie prawo do zmian w repertuarze i zmian godzin otwarcia kasy. Kasa kina czynna w dniu projekcji od 15.00 do 19.00. Bilet kupisz także on-line na stronie mck.ciechocinek.pl. Obiekt kina jest przystosowany dla osób niepełnosprawnych (winda).

Dla filmów w systemie 2D:

– bilet normalny 15 złotych

– bilet ulgowy 10 złotych dla dzieci do lat 16 na bajki i filmy animowane

Dla filmów w systemie 3D:

– bilet normalny 19 złotych

– bilet ulgowy 14 złotych dla dzieci do lat 16 na bajki i filmy animowane

– zakup okularów polaryzacyjnych 5 złotych

Zwiększ czcionkę
Wersja kontrastowa