logo Ciechocinek

Kino “Zdrój” we wrześniu: “Polityka”, “Na bank się uda” [REPERTUAR]

Data: Feb 25, 2021
Autor: Redakcja 1476 Brak komentarzy

Głośna “Polityka” Patryka Vegi, komedia “Na bank się uda” i “Deszczowy dzień w Nowym Jorku” Woody Allena to wrześniowe propozycje ciechocińskiego Kina “Zdrój”.

“Deszczowy dzień w Nowym Jorku”

komedia, prod. USA, czas 1.32, od 15 lat

1.09 (niedziela) godz. 19.00

2.09 (poniedziałek) godz. 19.00

Najnowsze dzieło Woody Allena. Punkt wyjścia jest prosty: para studentów przyjeżdża na jeden dzień do Nowego Jorku. Ona (Elle Fanning) ma przeprowadzić wywiad ze znanym reżyserem (Liev Schreiber). On (Timothée Chalamet) chce zorganizować dla niej romantyczny wieczór, unikając przy tym swojej dominującej matki mieszkającej w metropolii. Los sprawia jednak, że ścieżki bohaterów rozchodzą się, a każde z nich spotyka kolejne postacie, z którymi rozmawia o życiu, sztuce, miłości, związkach.

“Na bank się uda”

komedia kryminalna, prod. Polska, czas: 1.40, od 15 lat

6.09 (piątek) godz. 16.00 i 19.00

7.09 (sobota) godz. 19.00

8.09 (niedziela) godz. 19.00

Trzech starszych panów dokonuje napadu na bank. Doskonale przygotowani, uzbrojeni po zęby i w maskach na twarzy, pod okiem kamer monitoringu wchodzą do banku i włamują się do podziemnego sejfu. Kiedy policja przyjeżdża na miejsce, ze zdziwieniem stwierdza, że nic nie zginęło. Ale czy na pewno? I tak splatają się losy trzech staruszków, młodego hakera i policyjnego informatyka. Jest i piękna dziewczyna. Pozostaje tylko pytanie, co czeka ich na końcu tej przygody, nagroda czy więzienna cela?

“Playmobil: Film”

projekcja 2D, animacja, komedia, przygodowy, prod. USA, czas 1.39, b/o

7.09 (sobota) godz. 16.00

8.09 (niedziela) godz. 16.00

Charlie wciąż zadręcza swoją siostrę – Marlę opowieściami o fantastycznej krainie, w której podobno żyją ludziki PLAYMOBIL®. Oczywiście dziewczynka sądzi, że to tylko wytwór dziecięcej wyobraźni. Wszystko zmienia się, gdy któregoś dnia jej brat znika, a Marla odkrywa tajemniczy portal – wrota do innego wymiaru. Kiedy przez nie przechodzi, w jednej sekundzie sama zamienia się w figurkę PLAYMOBIL®.

“Sługi wojny”

sensacyjny, thriller, prod. Polska, czas: 1.50, od 15 lat

13.09 (piątek) godz. 19.00

14.09 (sobota) godz. 16.00

Znalezione zostaje ciało profesora Jerzego Abramskiego – specjalisty od przeszczepu szpiku i szefa firmy działającej na polu transplantologii. Jest jasne, że mężczyzna został zamordowany. Do sprawy zostaje przydzielony komisarz Samborski, ksywa „Sambor” (Piotr Stramowski). Na miejscu policjant dowiaduje się, że będzie zmuszony poprowadzić śledztwo wspólnie z młodszą aspirant Martą Zadarą (Maria Kania). Mimo początkowych uprzedzeń, para policjantów tworzy niezawodny duet.Wkrótce ginie kolejna osoba z bliskiego otoczenia profesora. Zaczyna się wyścig z czasem. Śledczy wpadają na trop fundacji „Pomocna dłoń” należącej do nieżyjącego naukowca, a sprawą zaczyna interesować się wywiad wojskowy. Niebezpieczna gra nabiera tempa.

“Polityka”

sensacyjny, prod. Polska, czas: 2.15, od 15 lat

20.09 (piątek) godz. 16.00 i 19.00

21.09 (sobota) godz. 16.00 i 19.00

22.09 (niedziela) godz. 16.00 i 19.00

23.09 (poniedziałek) godz. 16.00 i 19.00

Co robią i jak zachowują się najważniejsi ludzie w kraju, kiedy gasną światła kamer i spadają maski? Jak władza i dostęp do publicznych pieniędzy wpływa na osoby piastujące najwyższe urzędy i pełniące obowiązki wobec Narodu? Bezkompromisowa “Polityka” odpowiada na te pytania. To film o przedstawicielach wszystkich frakcji i ugrupowań politycznych w Polsce, o rządzących i opozycji, o świeckich liderach i politykach w sutannach. Obraz, który bez taryfy ulgowej odkrywa przed widzem kulisy największych afer, przekrętów i skandali oraz pokazuje polityków, jakimi są naprawdę. Ujawnia ich na co dzień skrywane oblicza i zachowania, o których wiedzą tylko nieliczni.

 Główne role w filmie gra prawdziwa plejada gwiazd, w tym: Andrzej Grabowski, Zbigniew Zamachowski, Maciej Stuhr, Daniel Olbrychski, Tomasz Oświeciński, Iwona Bielska, Janusz Chabior, Antoni Królikowski, Marcin Bosak, Ewa Kasprzyk, Karolina Szymczak, Anna Karczmarczyk, Tomasz Sapryk i wielu innych.

“Toy story 4”

projekcja 2D, animacja, familijny, fantasy, komedia, prod. USA, czas: 1.40, b/o

28.09 (sobota) godz. 16.00

29.09 (niedziela) godz. 16.00

Chudy zawsze znał swoje miejsce na świecie. Jego życie, jak na prawdziwego szeryfa przystało, kręciło się wokół opieki nad Andym, a później Bonni. Gdy pewnego dnia w pokoju Bonni pojawia się nowa zabawka, Sztuciek, nikt nawet nie przypuszcza, że to początek zaskakującej podróży. Nieoczekiwana wyprawa pozwoli Chudemu przekonać się, jak wielki może być świat dla zwykłej zabawki…


Kino zastrzega sobie prawo do zmian w repertuarze i zmian godzin otwarcia kasy. Kasa kina czynna w dniu projekcji od 15.00 do 19.00. Bilet kupisz także on-line na stronie mck.ciechocinek.pl. Obiekt kina jest przystosowany dla osób niepełnosprawnych (winda).

Dla filmów w systemie 2D:

– bilet normalny 15 złotych

– bilet ulgowy 10 złotych dla dzieci do lat 16 na bajki i filmy animowane

Dla filmów w systemie 3D:

– bilet normalny 19 złotych

– bilet ulgowy 14 złotych dla dzieci do lat 16 na bajki i filmy animowane

– zakup okularów polaryzacyjnych 5 złotych

Zwiększ czcionkę
Wersja kontrastowa