+ 6°C
logo CIECHOCINEK

Międzynarodowe spotkanie z operą pt. “Trzech Tenorów”.

20 maja 2023 1257

Miejskie Centrum Kultury w Ciechocinku i Dariusz Stachura zapraszają na międzynarodowe spotkanie z operą pt. “Trzech Tenorów”.

21 maja 2023, godz. 19:00 (wejście od 18:30) Teatr Letni w Ciechocinku, ul. Kopernika 3.

Bilety:

– w kasie – Zino Zdrój – sobota (20 maja) w g. 15:00-20:00

– w kasie – Teatr Letni – niedziela (21 maja) w g. 15:00-19:00

– przedsprzedaż: 80 PLN – stacjonarnie / on-line: https://biletyna.pl/opera/Koncert-TRZECH-TENOROW

– w dniu koncertu: 99 PLN / 80 PLN – z kartą mieszkańca Ciechocinka i z kartą seniora

Koncert pt. “Trzech Tenorów” to niezwykłe widowisko, które cieszy się dużą popularnością wśród fanów polskiej sceny operowo-operetkowej. Dariusz Stachura, Pepe Diaz (Meksyk) i Michał Jopek to znani i wielokrotnie doceniani nagrodami tenorzy, którzy występują na scenach polskich i zagranicznych. Artyści wykonają wielkie przeboje światowe oraz pieśni neapolitańskie. Przy fortepianie zasiądzie Bogna Dulińska – artystka Akademii Muzycznej w Łodzi. Koncert uświetni występ mezzosopranistki Karoliny Pankowskiej. Będzie to prawdziwa uczta dla duszy.

Wystąpią:

– Dariusz Stachura – znany i ceniony polski tenor, były dyrektor Teatru Wielkiego w Łodzi, od wielu lat dyrektor festiwalu “WIELKA GALA TENORÓW”.

– Pepe Diaz – tenor, absolwent Studio operowego w Brnie w Szwajcarii.

– Michał Jopek – tenor, absolwent studiów magisterskich na Wydziale Wokalno-Aktorskim w Akademii Muzycznej im. Feliksa Nowowiejskiego w Bydgoszczy.

– Karolina Pankowska – mezzosopranistka, absolwentka studiów II stopnia na wydziale Wokalno-Aktorskim Akademii Muzycznej im. Feliksa Nowowiejskiego w Bydgoszczy.

– Bogna Dulińska – pianistka, od 2006 roku współpracuje z Teatrem Wielkim w Łodzi, wykonując partię pierwszego fortepianu w operze Benjamina Brittena Mały Kominiarczyk.

Koncert odbędzie się w ramach “XIX WIELKIEJ GALI TENORÓW”.

Zapraszamy!

 

Zwiększ czcionkę
Wersja kontrastowa