+ 14°C
logo CIECHOCINEK

Restauracja “Odyseja”

Address
Mickiewicza 40A, 87-720 Ciechocinek
Telefon
533100174
Zobacz więcej

Restauracja “Odyseja”

Restauracja Odyseja zaprasza na wędrówkę kulinarną po odysei smaków!

Szukasz wyjątkowego miejsca na romantyczną kolację? A może na obiad ze znajomymi bądź na spotkanie biznesowe? Zapraszamy do naszej restauracji. Zapewniamy nie tylko wyśmienite dania, ale także wykwalifikowaną obsługę i wyjątkową atmosferę.

Serwowane dania są inspirowane nurtem slow food. Podstawą są potrawy kuchni polskiej z międzynarodowymi akcentami, podane w oryginalny sposób przez naszego szefa kuchni Marcina Skoniecznego. Na naszych talerzach nie ma nudy, a nasze motto to „Proste smaki i sezonowość”. Dopełnieniem artystycznego kunsztu kulinarnego jest użycie warzyw wprost z zagonów okraszonych ziołami z naszego Herbarium. Dbamy o to, by zarówno miłośnicy tradycyjnej, polskiej kuchni, jak i kuchni międzynarodowej znaleźli u nas swoje ulubione danie.

Pamiętając o naszych najmłodszych gościach przygotowaliśmy osobne menu.

Najwyższej jakości produkty, dostarczane przez lokalnych hodowców i niebanalne połączenia smakowe są odzwierciedleniem pasji z jaką tworzymy nasze dania.

Nasze steki z wołowiny rasy Angus to jedno z najwyżej cenionych mięs wołowych na świecie.

Dania z wieprzowiny to produkty z regionalnych i naturalnych hodowli świni puławskiej, hodowanej naturalnie bez GMO.

Klimat restauracji tworzą niepowtarzalnie stylowo zaaranżowane wnętrza, a ciepła, sprzyjająca odprężeniu atmosfera, designerskie wnętrze oraz kompetentna obsługa, tworzą niepowtarzalne miejsce, aby celebrować ważne chwile w gronie rodziny, przyjaciół czy w czasie spotkań biznesowych i koncertów na żywo.

Najlepsza restauracja w Ciechocinku? Zapraszamy do Pensjonatu Odyseja!


Zwiększ czcionkę
Wersja kontrastowa