+ 16°C
logo CIECHOCINEK

Sanatorium “St. George”

Address
Wojska Polskiego 2, 87-720 Ciechocinek, Polska
Telefon
54 253 00 00
Zobacz więcej

Sanatorium “St. George”

Nowoczesna baza diagnostyczna St. George pozwala określić na bieżąco stan zdrowia Gościa kuracyjnego, bada postępy w trakcie kuracji i monitoruje funkcje organizmu w oparciu o najnowsze zdobycze medycyny.

Kadra medyczna lekarzy specjalistów, fizjoterapeutów, zespołu pielęgniarskiego realizuje m.in: nadzorowane treningi fizyczne; specjalistyczne, monitorowane treningi kardiologiczne; oddziaływane kinezy terapeutyczne; zabiegi fizykoterapeutyczne; zabiegi balneologiczne: hydroterapię oraz peloidoterapię; psychoterapię grupową i indywidualną; dietoterapię; terenoterapię; odnowę biologiczną Spa&Wellness; kosmetykę pourazową.

Masaże stosuje się w celu poprawy samopoczucia fizycznego i psychicznego. Zabiegi masaży wskazane są przy łagodzeniu i likwidacji bólów stawów, zwiększając ich ruchomość i elastyczność, pleców, kręgosłupa, barków, bioder, nóg i rąk, mięśni, migreny. Masaże likwidują napięcia związane ze stresem, łagodzą nerwice i stany neurotyczne. Pobudzają układ krążenia, usprawniają oddychanie, zwiększają przepływ limfy w tkankach, co mobilizuje komórki do odtruwania organizmu i oczyszczania z produktów przemiany materii.

Proponujemy Państwu skorzystanie z naszego klubu fitness, wyposażonego w pełen zestaw urządzeń i elementów niezbędnych przy treningach rekreacyjnych i siłowych.


Zwiększ czcionkę
Wersja kontrastowa