+ 17°C
logo CIECHOCINEK

Pokaż swoją kreatywność – trwa głosowanie na statuetkę!

01 czerwca 2023 932

Cieszymy się ogromnie, że w naszym konkursie wzięło udział 19 utalentowanych autorów, którzy przesłali aż 37 niesamowitych prac. Wasze dzieła są niezwykłe!

Teraz nadszedł czas, aby wyłonić finalistów, którzy dostali się do etapu głosowania na naszym oficjalnym profilu na Facebooku.

Oto pięciu utalentowanych artystów, których prace zostały wybrane do głosowania:

  1. Amelia Drzewudzka – A’la kod kreskowy.
  2. Dawid Thiel – Dłoń trzymając produkt.
  3. Katarzyna Krupa-Guze – Forma statuetki jest połączeniem symbolu Ciechocinka, czyli tężni oraz kodu kreskowego. Kod kreskowy w jednoznaczny sposób nawiązuje do konkursu, czyli “Made in Ciechocinek”.
  4. Łukasz Zimny – Statuetka przedstawia symbol Ciechocinka i człowieka. Pokazuje to, że człowiek buduje obraz miasta i dba o to.
  5. Renata Gąsiorowska – “Sól tej ziemi II” – statuetka przedstawia blok soli (szkło/pleksiglas) + podstawa z czarnego kamienia.

Serdecznie gratulujemy, Wasze prace są godne podziwu.

Zapraszamy teraz Was, droga społeczności, do wzięcia udziału w głosowaniu. Wasze głosy będą decydować o tym, które prace wejdą do 3 etapu konkursu. Wystarczy, że zostawicie reakcję pod projektem, który Waszym zdaniem powinien wygrać. Komisja Konkursowa biorąc pod uwagę wyniki głosowania przez internautów wyłoni najlepszą pracę.

Przeżyjmy razem te ekscytujące chwile i wspierajmy naszych utalentowanych artystów! Niech zwycięzca zostanie uhonorowany za swoją pracę i kreatywność.

Głosowanie trwa od 1.06.do 7.06.2023 r.

Czekamy na Wasze głosy! Link do głosowania na Facebooku.

 

1. Amelia Drzewudzka

2. Dawid Thiel

3. Katarzyna Krupa-Guze

4. Łukasz Zimny

5. Renata Gąsiorowsk

 

 

Zwiększ czcionkę
Wersja kontrastowa