logo Ciechocinek

Repertuar Kina “Zdrój” – lipiec

Strona Domowa / Kultura

Repertuar Kina “Zdrój” – lipiec

Data: Mar 4, 2021
Autor: Redakcja 1502 Brak komentarzy

“Judy”, “Kłamstewko”, Poznajmy się jeszcze raz” to tylko część lipcowej oferty Kina “Zdrój”.

 

“Judy”

biograficzny, dramat, musical, prod. USA, Wlk. Brytania, czas 1.58, od 15 lat

– 2.07 (czwartek) godz. 19.00

– 3.07 (piątek) godz. 19.00

Judy Garland, cudowne dziecko sceny i wielkiego ekranu, dziewczyna, która podbiła serca światowej publiczności dzięki niewinnej urodzie, niezwykłemu głosowi i szczególnej charyzmie. Wraz z wielkim sukcesem przyszła samotność, nieszczęśliwe miłości, cztery burzliwe małżeństwa, a z czasem coraz mniejsze zainteresowanie publiczności, gorsze kontrakty, chałtury. W tym właśnie momencie życia poznajemy Judy Garland w filmie Ruperta Goolda. Zmęczona życiem artystka, której największym pragnieniem jest zapewnienie spokojnego bytu swoim ukochanym dzieciom. Żyjąca marzeniami kobieta, która prawie pogodziła się z faktem, że najlepsze już za nią. I wtedy pojawia się niezwykła propozycja. Okazuje się, że w Londynie, Judy Garland wciąż jest wielką gwiazdą, a publiczność pragnie oglądać ją na najlepszych scenach. Czy Judy jest wciąż gotowa na kolejny skok w nieznane? Czy aby zapewnić szczęście dzieciom, zdecyduje się zostawić je na długie miesiące? Czy tajemniczy młody mężczyzna, może być tym na którego czekała całe życie?

 

“Kłamstewko”:

dramat, komedia, prod. Chiny, czas 1.38, od 15 lat

– 7.07 (wtorek) godz. 19.00

– 8.07 (środa) godz. 19.00

– 9.07 (czwartek) godz. 19.00

“Kłamstewko” – Początkująca 30-letnia pisarka chińskiego pochodzenia mieszka na Brooklynie i chociaż rodzinne miasto już dawno zostawiła w przeszłości, nadal jest bardzo przywiązana do swojej babci. Nagle okazuje się, że jest ona ciężko chora i wkrótce opuści ten świat. Nie chcąc zasmucać starszej kobiety, bliscy postanawiają przemilczeć tę przykrą wiadomość. Żeby zebrać całą rodzinę w jednym miejscu, aby każdy miał czas na pożegnanie z ukochaną babcią, nie ujawniając przy tym prawdziwego powodu owego spotkania, rodzina decyduje się na tytułowe kłamstewko. Oficjalnym powodem zaproszenia wszystkich krewnych jest fałszywy ślub jednego z wnuków chorej. Chłopak jest daleki od myśli o ożenku, jednak czego nie zrobi się dla ukochanej babci.

 

“Ocaleni”

dramat, prod. Irlandia, Tajlandia, czas 1.44, od 15 lat

– 16.07 (czwartek) godz. 19.00

– 17.07 (piątek) godz. 19.00

Osiemnaście – przez tyle dni cały świat czekał w napięciu. Tyle dni trwało zamknięcie dwunastu chłopców wraz z ich trenerem w zalanej wodą jaskini. Bez jedzenia, bez światła, ale z nadzieją na ratunek.

Film oparty na rzeczywistych wydarzeniach, początek których sięga 23 czerwca 2018 roku. Wówczas nastoletni chłopcy z drużyny piłkarskiej Wild Boars wraz z trenerem ukryli się w położonej w północnej Tajlandii jaskini Tham Luang, aby odetchnąć po treningu. Tam też zostali uwięzieni wskutek szalejącego na zewnątrz monsunu, który zalał drogę powrotną. Od tamtej chwili oczy całego świata zwróciły się w jednym kierunku. Podczas gdy uwięzieni wewnątrz jaskini walczyli o przeżycie, na zewnątrz naprędce została utworzona międzynarodowa ekipa nurków jaskiniowych. Grupa ludzi, z których większość dotychczas nigdy ze sobą nie współpracowała, miała za zadanie zrealizować wymyślony w rekordowo krótkim czasie plan. Jego skuteczności jednak nikt nie mógł zagwarantować…

 

“Poznajmy sie jeszcze raz”: 

komediodramat, prod. Francja, czas 1.55, od 15 lat

– 23.07 (czwartek) godz. 19.00

– 24.07 (piątek) godz. 19.00

Co jeśli mógłbyś wrócić do dowolnego momentu z przeszłości i przeżyć go na nowo? Na ogromnym, wciąż prężnie rozwijającym się rynku usług pojawiła się firma, która wyszła naprzeciw potrzebom coraz bardziej wymagających klientów. Jest ona gotowa przenieść człowieka w dowolny moment z przeszłości, nie dzięki maszynie czasu, lecz poprzez skrupulatne odtwarzanie nawet najmniejszego jego szczegółu. Jednym z jej klientów staje się utalentowany artysta, przeżywający wówczas kryzys w relacjach z ukochaną żoną. Wykorzystuje tę szansę, aby ponownie przeżyć dzień, w którym wiele lat wstecz poznał miłość swojego życia.

 

“Coś się kończy, coś zaczyna”: 

romans, prod. USA, czas 1.50, od 15 lat

– 30.07 (czwartek) godz. 19.00

– 31.07 (piątek) godz.19.00

– 1.08 (sobota) godz.19.00

Daphne rzuca pracę, rozstaje się z chłopakiem, przeprowadza się do siostry i zupełnie nie wie, co będzie dalej robić w życiu. Kiedy na jednej imprezie poznaje Jacka i Franka, i zaczyna spotykać się z nimi jednocześnie, sprawy komplikują się jeszcze bardziej.

 

“Turu. W pogoni za sławą”: 

animacja. komedia, prod. Argentyna, Hiszpania, czas 1,20, b/o

– 31.07 (piątek) godz. 16.00

– 1.08 (sobota) godz. 16.00

– 2.08 (niedziela) godz. 16.00

„Turu. W pogoni za sławą” to roztańczona i rozśpiewana animacja o muzycznym talencie rodem z kurnika. Tętniąca latynoskimi rytmami, pełna zwierzaków opowieść o psotnej kwoce, która ze zwykłej kurki przemienia się w wielką gwiazdę estrady. Sympatyczna „Turu” to ekranizacja jednej z najulubieńszych książek dziecięcych Ameryki Południowej, którą na kinowe ekrany przenieśli producenci niezapomnianej i nagrodzonej Oscarem „Evity”. Być może nie znosi ona jajek – ale uwierzcie – ta koko jest naprawdę spoko i będziecie jej z dzióbka spijać!

 

Kino zastrzega sobie prawo do zmian w repertuarze i zmian godzin otwarcia kasy.

Dla filmów w systemie 2D:

– bilet normalny 15 złotych

– bilet ulgowy 10 złotych dla dzieci do lat 16 na bajki i filmy animowane

Dla filmów w systemie 3D:

– bilet normalny 19 złotych

– bilet ulgowy 14 złotych dla dzieci do lat 16 na bajki i filmy animowane

– zakup okularów polaryzacyjnych 5 złotych

Uwaga!  kasa kina czynna w dniu projekcji od 17.00 do 19.00 lub od 15.00 (w dniu w którym seane jest od 16.00)

 

UWAGA!!!
PROSIMY O PRZESTRZEGANIE WYMOGÓW SANITARNYCH: DEZYNFEKCJA RĄK I NOSZENIE MASECZEK. KUPUJĄC BILET I WYBIERAJĄC MIEJSCA
PROSIMY PAMIĘTAĆ O ZACHOWANIU DYSTANSU!!!

Bilet zakupiony przez portal biletyna.pl można mieć w telefonie, w przypadku konieczności wystawienia faktury VAT musi być wydrukowany!

Zwiększ czcionkę
Wersja kontrastowa