+ 3°C
logo CIECHOCINEK

Spotkanie dla seniorów – Stop Manipulacji!

03 marca 2023 1177
Dzisiaj w Miejskim Centrum Kultury miała miejsce bardzo ważna konferencja pt.  “Stop manipulacji, nie daj się oszukać”. Inicjatorem wydarzenia był Burmistrz Ciechocinka Jarosław Jucewicz oraz Miejska Rada Seniorów i Stowarzyszenie MANKO – Głos Seniora. Partnerem spotkania było Uzdrowisko Ciechocinek S.A.
 
Konferencję otworzyła Wiesława Taranowska – Przewodnicząca Miejskiej Rady Seniorów. Głos zabrał również Burmistrz Ciechocinka Jarosław Jucewicz oraz Joanna Borowiak – Poseł na Sejm RP.
 

“Bezpieczeństwo seniorów jest dla nas niezwykle ważne, dlatego cieszę się, że akcja „Stop manipulacji – nie daj się oszukać” odbywa się także w Ciechocinku. Nigdy za dużo takich akcji, które promują bezpieczne zachowanie.” – mówiła Joanna Borowiak.

Na miejscu nie zabrakło wystąpień, filmów oraz materiałów edukujących dla starszych ludzi w kwestii unikania i rozpoznawania manipulacji.

 
Całą konferencje uświetnił piękny występ zespołu “Scena Marzeń” działającego przy Klubie Seniora + Niezapominajka w Ciechocinku. 
 

Dziękujemy wszystkim za obecność! Takie wydarzenia są bardzo potrzebne.

 
 
Zwiększ czcionkę
Wersja kontrastowa