logo Ciechocinek

W wakacje skacz z głową

Data: Feb 25, 2021
Autor: Redakcja 941 Brak komentarzy

Do spędzania wakacji w bezpieczny sposób zachęcał zespół Skołowani podczas spotkania z młodzieżą z ciechocińskich szkół podstawowych.

Spotkanie profilaktyczne 30 maja poświęcone było kwestiom bezpieczeństwa podczas wakacji. Uczniowie ciechocińskich szkół zobaczyli film promujący odpowiedzialny wypoczynek nad wodą i wysłuchali koncertu Skołowanych, którzy nagrali m.in. piosenkę „Skacz z głową”.

– Organizujemy te wydarzenia już od kilku lat. Żeby całość nie była przegadana, wykład ubieramy w muzyczną formę – mówi Jerzy Szymański z Centrum Niezależnego Życia „Sajgon” i zespołu Skołowani. – Zachęcamy młodzież do bezpieczeństwa w czasie wakacji ze szczególnym uwzględnieniem skoków do wody. W „Sajgonie” prowadzimy rehabilitację osób z uszkodzonym kręgosłupem, więc mamy tu doświadczenie i dobrze wiemy, jak kończy się brawura – dodaje.

Koncert i spotkanie profilaktyczne zorganizowane zostały przez Urząd Miejski w Ciechocinku przy współudziale Stowarzyszenia Centrum Niezależnego Życia i zespołu Skołowani pod patronatem Leszka Dzierżewicza, burmistrza Ciechocinka.

 

 

[Fot. Agata Czerwińska]

Zwiększ czcionkę
Wersja kontrastowa