+ 17°C
logo CIECHOCINEK

Zachęcamy do udziału w konkursie fotograficznym

13 września 2023 1102

Uzdrowisko Ciechocinek S.A. oraz Gmina Miejska Ciechocinek zapraszają do wzięcia udziału w konkursie fotograficznym pt. UZDROWISKO CIECHOCINEK – Lubię tu być! pod patronatem honorowym Piotra Całbeckiego, Marszałka Województwa Kujawsko-Pomorskiego. 

Nagrodą główną jest weekendowy pobyt w ciechocińskim Domu Zdrojowym oraz zestawy prezentowe przygotowane przez organizatorów! Wyłonimy zwycięzców w kategoriach: I, II, III miejsce oraz trzy wyróżnienia

Zgłoszenia należy przesłać pocztą mailową na adres marketing@uzdrowiskociechocinek.pl wraz z dopiskiem „imię, nazwisko autora pracy”. Każdy uczestnik może przesłać maksymalnie 3 zdjęcia. Prace można zgłaszać do 5 października 2023 roku.

Konkurs ma charakter wielotorowy i nie obejmuje ściśle określonych kategorii tematycznych. Elementem obowiązującym staje się natomiast kontekst miejsca, związanego zarówno z XIX-wiecznymi zabytkami wpisanymi w wyjątkowy krajobraz Ciechocinka, jak i z życiem kulturalnym oraz towarzyskim Uzdrowiska. Istotny jest także uzdrowiskowy status miasta bogatego w zieleń parków, dywany kwiatowe, fontanny, źródła mineralnych wód leczniczych, tężnie, obiekty sanatoryjne i wypoczynkowe. Głównym celem konkursu jest konfrontacja różnorodnych i oryginalnych punktów widzenia, postaw i perspektyw, Natomiast kluczem do jego rozstrzygnięcia – synteza ciekawej koncepcji z wizualną wrażliwością fotografa!

Możliwości jest sporo, dlatego telefony i aparaty w ruch! Czekamy na Wasze zgłoszenia! 

Regulamin

Zwiększ czcionkę
Wersja kontrastowa